Yılbaşı çekilişi - Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bütün çekilişe katılan arkadaşlara ve forum sahibine sesleniyorum, biliyorsunuz yakın zamanda emmi ustanın evine hırsız girdi, herkes çekiliş hakkından vazgeçerek , hediye olarak ustaya gönderilmesini talep ediyorum, :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu sefer canlı olsun yılbaşı etkinliği niteliğinde lütfen rica ediyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle
biri canlı çekiliş mi dedi o dediğin olmaz admin çok yoğun başını kaşıyacak vakti yok bence çekiliş sistemi bu haliyle devam edecekse tümden kalkmalı... ? forumun %51 kısmı çekiliş sisteminin cansız olmasından şikayetçi değil çekiliş olsunda nasıl oluyorsa olsun ... modunda iki üç kişinin canlı çanlı çekiliş istemesiyle canlı çekiliş olmaz .. şimdiden kazanan arkadaşı tebrik ediyorum kesene bereket Sota Sota başkan canlı canlı çekiliş bekliyoruz belki yılbaşı süprizi yaparsın canlı canlı gümbür gümbür yılbaşı çekilişi olmasını temenni ediyorum .... ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,946
biri canlı çekiliş mi dedi o dediğin olmaz admin çok yoğun başını kaşıyacak vakti yok bence çekiliş sistemi bu haliyle devam edecekse tümden kalkmalı... ? forumun %51 kısmı çekiliş sisteminin cansız olmasından şikayetçi değil çekiliş olsunda nasıl oluyorsa olsun ... modunda iki üç kişinin canlı çanlı çekiliş istemesiyle canlı çekiliş olmaz .. şimdiden kazanan arkadaşı tebrik ediyorum kesene bereket Sota Sota başkan canlı canlı çekiliş bekliyoruz belki yılbaşı süprizi yaparsın canlı canlı gümbür gümbür yılbaşı çekilişi olmasını temenni ediyorum .... ?
Şuan pc başındayım panel kısmında yapılacak işler var.
Ev ahalisiyle papaz durumdayız ( bizimle ilgilenmiyorsun diye) birde yayın açarsam vay halime :slap

Geri
Üst Alt