Yerli yada yabancı marka buzdolabı tavsiye edebilir misiniz ?

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Peki bu lcd de bugulanma olayının önüne geçemezmiyiz jelatin tarzı birşey yapıştırsak ? Veya arıza oluştugunda tamiri zor bir parça mıdır led ekran ?
Ben ekranın tamir olduğunu görmedim. Servis ücretli olarak değiştiriyor. Garantiyi uzatsanız bile sıvı teması kullanıcı hatasına girer.

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
İnceledigim kadarıyla altusun ekransız bu özelliklerde başka bir modeli yok. Ne yapsam ki acaba ?

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
Arkadaşlar hepsiburada yada türevleri online magazalardan alışveriş yapan kimseler var mıdır ? Açıkçası kırılır bozulur vs diye çekiniyorum. Fiziksel magazlarda da fiyatlar daha yüksek. Daha önce online beyaz eşya alıp başına iş açılan oldu mu ?

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,074
Arkadaşlar hepsiburada yada türevleri online magazalardan alışveriş yapan kimseler var mıdır ? Açıkçası kırılır bozulur vs diye çekiniyorum. Fiziksel magazlarda da fiyatlar daha yüksek. Daha önce online beyaz eşya alıp başına iş açılan oldu mu ?

pazarlık yapacaksınız !!! ( firma mağazaları )
örneğin yıl sonu kotaya girmek için mal çekiyorlar
bu durumda sürümden kazan !!!

diğer . online mağazaların alış yerlerine bakın .
fiziksel mağaza satışları var .
yeterki adresini bulun
yazan bazı mağazalar ip ucu vermiş
adresi bir yolu bu diyor .
intenetten araştırın firma adı ile .

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Arkadaşım tv aldı kargoda hasar gördü, ne satıcı ne de kargo sorumluluk aldı, sıkıntıyı çözemedi.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Arkadaşım tv aldı kargoda hasar gördü, ne satıcı ne de kargo sorumluluk aldı, sıkıntıyı çözemedi.
normalde acente teslim alırken kolide hasar varsa tutanak tutması gerekiyor. tutanak varsa hasar raporu rahatlıkla veriyor. çünkü sorumluluk kendisinde kalmıyor. işin başında tutanakla kendini sağlama aldığı için kargo acentesine de sorun olmuyor. mng ile sıkıntı yaşadım. online sitelerde ürün araştırırken kargosunuda sorguluyorum. mng den uzak duruyorum. güya yabancı bir firmaya satılmıştı .şubeye gidiyorum kimin eli kimin cebinde belli değil.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,074
xxxxxxx kargo diyelim .

kırılacak ürün aldım uyardım
kargo geldi
kargo firmasına açık bakacağım dedim .
laf ağızımda kaldı diyebilirim çekip gitti
bana teslim kod göndermişlerdi kodu söylemedim bile
imzada atmadım
ürün kırık çıktı
ana firmaya ( şikayet yazdım ve telefon ettim )
kargo firmasına tutanak tutulmadı dedim .
2 kez internetten şikayet yazısı yazdım
1 kezde ana merkezi aradım
şubedeki bayan tutanak tutalım dedi
zamanı geçmiş / teslim olmuş kargonun tutanağı mı ? olur dedim .
satıcıya haber verdim
( şikayet açıklaması , kodunu verdim . )
kendi aranızda helalleşin dedim
sonuç ne oldu bilmiyorum

satıcı firmayı aradım sorun çıkarmadılar
ben iade paramı satıcıdan aldım .

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
normalde acente teslim alırken kolide hasar varsa tutanak tutması gerekiyor. tutanak varsa hasar raporu rahatlıkla veriyor. çünkü sorumluluk kendisinde kalmıyor. işin başında tutanakla kendini sağlama aldığı için kargo acentesine de sorun olmuyor. mng ile sıkıntı yaşadım. online sitelerde ürün araştırırken kargosunuda sorguluyorum. mng den uzak duruyorum. güya yabancı bir firmaya satılmıştı .şubeye gidiyorum kimin eli kimin cebinde belli değil.
Arkadaş Hb üzerinden farklı bir satıcıdan aldı ürünü... Hepsi de topu taca attığı için sonuç alamadı. Tüketici hakem heyetine de başvurdu ama sonuç çıkmadı. :sopa1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
internetten almak daha hesaplı bilinen firmalardan alırsan teslim alırken kutusunda hasar varmı yokmu kontrol edersen sıkıntı olmaz mağazadan alırsan 14 günlük cayma hakkın yok internet alışverişlerinde 14 günlük cayma hakkın var iade kargo ücreti satıcıya ait sadece TV almak biraz riskli malum lojistik sorunu var kargo çalışanları dikkat etmiyor mng kargo ile beyaz eşya almayın büyük ebatlı kargolar hep hasarlı geliyor mng kargoda en sorumsuz firma mng

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
Hepsiburadadan alacagım ürünü. Satıcı elazıg dan gönderecekmiş buzdolabını. Hem n11 de hemde hepsiburadada satışı var. iki satış taki yorumlarıda okudum kimse kargoda hasar vs oldugunu söylememiş. açıkçası şaşırdım. kargo olarak lojistik firmaları ile çalışıyorlar. horoz lojistik yada borusan lojistik ile geliyormuş genelde ürünler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hepsiburadadan alacagım ürünü. Satıcı elazıg dan gönderecekmiş buzdolabını. Hem n11 de hemde hepsiburadada satışı var. iki satış taki yorumlarıda okudum kimse kargoda hasar vs oldugunu söylememiş. açıkçası şaşırdım. kargo olarak lojistik firmaları ile çalışıyorlar. horoz lojistik yada borusan lojistik ile geliyormuş genelde ürünler.
o iki firma büyük ebatlı kargoları taşır genel olarak firmalar horoz lojistiği tercih eder satıcısı hb yada kurumsal firmaları tercih etmekte fayda var hb den alışveriş yaparken beyaz eşyada spot malı sıfır diye satanda var

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Biz geçen sene internet üzerinden hb dan Vestel tv aldık,Vestel'in kendi mağazalarından daha ucuza. Kargo veya kolide,üründe sorun çıkmadı.

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
o iki firma büyük ebatlı kargoları taşır genel olarak firmalar horoz lojistiği tercih eder satıcısı hb yada kurumsal firmaları tercih etmekte fayda var hb den alışveriş yaparken beyaz eşyada spot malı sıfır diye satanda var
Ürün borusan lojistik ile gelecekmiş. Borusan hakkında olumsuz durum yaşayanlar oldu mu ?

Geri
Üst Alt