Yerli yada yabancı marka buzdolabı tavsiye edebilir misiniz ?

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
Merhabalar arkadaşlar. Buzdolabı alacağım. Foruma sormadan almak istemedim. Alttan donduruculu No-frost özellikli olması iyi olur. Standart fakat kaliteli birşey düşünüyorum. Bütçem 2000-3000 bin arası. Önceliğim yabancı markadır. Bu fiyat aralığında tavsiye edebileceginiz yerli yada yabancı fakat kaliteli ve fiyat performans ürünülerini yazabilirseniz çok sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum.
A Adem Helvacı

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Valla benim fikrim artik marka kalmadi hepsi standart gozumde coook ucuz markalar haric tabiki

F/p urunlere ve servis kalitesine guvendigini urunleri arastirin

Tavsiye veren ustatlarim olacaktir

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Grundiglere yönel hocam.şu ara İstanbul bilişimde baya uygun fiyatları. 465 litre a++ olan modeli var mavi ışık falan filan. Bir bak.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30

R rhino

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Ben buzdolabında Siemensciyim. Babam Bosch ben Siemens aldım, 10 yılda o 3 kere servis ihtiyacı duydu mesela. Kendi sitesinde alttan donduruculu dolabı 4250 lira IQ100 modeli, Alttan donduruculu ise 3200 lira IQ300 modeli. İmkanı arttırabiliyorsanız kendi bayiden almanız. Spotçu tercihleri mevcut ancak güvenilirini bulmak zor. Siemens'ten sonra tercihim Arçelik olurdu.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Valla bende siemens aldim buzdolabini IQ 700 diger beyaz esyalarda ayni markada bidaha beyaz esya alirisam cam seri almam buzdolabinin alt kapak cami kirildi kirilmasinda sikinti yok hallettik bi sekildede

Benim canimi sıkan çekiç ibaresi vardi uzerinde cekicle vursan kırılmaz hesabi amma kirildi?

Musteri hizmetleri ile pazarlik ettik yari fiyata hallettik ama yari fiyat bile cok geldi gozume?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Valla bende siemens aldim buzdolabini IQ 700 diger beyaz esyalarda ayni markada bidaha beyaz esya alirisam cam seri almam buzdolabinin alt kapak cami kirildi kirilmasinda sikinti yok hallettik bi sekildede

Benim canimi sıkan çekiç ibaresi vardi uzerinde cekicle vursan kırılmaz hesabi amma kirildi?

Musteri hizmetleri ile pazarlik ettik yari fiyata hallettik ama yari fiyat bile cok geldi gozume?

Siemens logosunun bedelidir o. :hihi

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
Grundiglerin buzdolabı ürettiğini bilmiyordum. Ben en son 2015 yılında babamlara bosch almıştım. 1 aydır dolaptan tak tuk sesleri geliyordu. Bu kadar buz kırma olayı normal degil diyerek 2 gün önce baktım no frostun yüzde 70 i buz olmuş buzlanma yapmış. Sebebini bilmiyorum ama zamanın en pahalı cihazlarından biriydi bu kadar kısa zamanda arıza yapması hoşuma gitmedi.
İstanbul bilişim sorunlu bir firma hergün bir sürü şikayetini okuyorum bilgisayar parçası ve bilgisayar ile alakalı forumlarda.
son olarak model öneri yapacak arkadaşlar sadece marka degil de model de önerirlerse çok sevinirim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Grundiglerin buzdolabı ürettiğini bilmiyordum. Ben en son 2015 yılında babamlara bosch almıştım. 1 aydır dolaptan tak tuk sesleri geliyordu. Bu kadar buz kırma olayı normal degil diyerek 2 gün önce baktım no frostun yüzde 70 i buz olmuş buzlanma yapmış. Sebebini bilmiyorum ama zamanın en pahalı cihazlarından biriydi bu kadar kısa zamanda arıza yapması hoşuma gitmedi.
İstanbul bilişim sorunlu bir firma hergün bir sürü şikayetini okuyorum bilgisayar parçası ve bilgisayar ile alakalı forumlarda.
son olarak model öneri yapacak arkadaşlar sadece marka degil de model de önerirlerse çok sevinirim.

Yurt dışından üretilip getirtilen modeli var mıdır bilmiyorum.
Grundig, Beko, Arçelik genelde aynı fabrikada üretiliyor.

Buzlanma çok olduysa, servisi çağırıp sorun isterseniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri