Yerli yada yabancı marka buzdolabı tavsiye edebilir misiniz ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hepsiburadadan alacagım ürünü. Satıcı elazıg dan gönderecekmiş buzdolabını. Hem n11 de hemde hepsiburadada satışı var. iki satış taki yorumlarıda okudum kimse kargoda hasar vs oldugunu söylememiş. açıkçası şaşırdım. kargo olarak lojistik firmaları ile çalışıyorlar. horoz lojistik yada borusan lojistik ile geliyormuş genelde ürünler.

Ürün borusan lojistik ile gelecekmiş. Borusan hakkında olumsuz durum yaşayanlar oldu mu ?
olumsuz durum olmaz ürün sağlam bir şekilde gelir sadece kata çıkarmazlar genelde bina girişine bırakıyorlar TV,lerde sıkıntı olabiliyor beyaz eşyada sıkıntı olmaz hasarsız teslim alırsınız hayırlı olsun güle güle kullanın

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
olumsuz durum olmaz ürün sağlam bir şekilde gelir sadece kata çıkarmazlar genelde bina girişine bırakıyorlar TV,lerde sıkıntı olabiliyor beyaz eşyada sıkıntı olmaz hasarsız teslim alırsınız hayırlı olsun güle güle kullanın
satıcının satış sayfasında özellikle yazmış KATA TESLİM diye. o kısımda sorun olacagını sanmıyorum ama 100 kg lik alet insan yine korkuyor. Sonra itiraz etsek ettirmezler kavga çıkmasını istemiyorum. Biraz araştırdım sikyaet forumlarında orda da çok geç getiridigi falan yazıyor.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Hepsiburadadan alacagım ürünü. Satıcı elazıg dan gönderecekmiş buzdolabını. Hem n11 de hemde hepsiburadada satışı var. iki satış taki yorumlarıda okudum kimse kargoda hasar vs oldugunu söylememiş. açıkçası şaşırdım. kargo olarak lojistik firmaları ile çalışıyorlar. horoz lojistik yada borusan lojistik ile geliyormuş genelde ürünler.

Ürün borusan lojistik ile gelecekmiş. Borusan hakkında olumsuz durum yaşayanlar oldu mu ?

bu firma ise internetten bulduklarım .

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
bende buraları inceledim hocam. aynı şikayetler hatta daha fazlası horozda da var. ben bizzat forumda yaşayan varsa onlara da sorayım dedim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
satıcının satış sayfasında özellikle yazmış KATA TESLİM diye. o kısımda sorun olacagını sanmıyorum ama 100 kg lik alet insan yine korkuyor. Sonra itiraz etsek ettirmezler kavga çıkmasını istemiyorum. Biraz araştırdım sikyaet forumlarında orda da çok geç getiridigi falan yazıyor.
şimdi o mesele karışık borusan ile çalışmadım horoz lojistik ile geldi 55UHL950 TV evde yoktum girişe bırakıp kaçmış kargocu aslında kata teslim iki firmada, mevcut var fakat firma çalışanları bahane üretip kata çıkarmıyor aslında teslim etmeleri şart çünkü kata teslim yazıyor kimi kargo şirketlerinin kendi sitelerinde yazar 50 desi üzeri kata teslim yapmıyoruz diye

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

3 kuruş tasarruf uğruna büyük zarara girmeyin.
Daha fazla ödeyin ama güvenilir satıcıdan alın.
Hepsiburada ama hangi satıcı? Hepsiburada'nın kendisi mi?
Yerel esnafa bulaşmayın derim e-ticarette.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İzmir'den fırın aldım 2,5 yıl önce
Satıcının telefonuna ulaştım, bana yakınsınız (125 km) gelip alsam olur mu diye sordum, hayır o fiyat n11 için geçerli iş yerinde o fiyattan satmıyoruz dediler.

Horoz lojistik ile 6.kata teslim 10 günde geldi sorun yoktu. Kargo görevlisine yakın mesafe neden uzun sürdü diye sordum, sevkiyatı bölgelere ayırıp araç dolduğunda yola çıkıyoruz dedi.

Düşününce, o kadar ağır ve kaba şeylerin ücretsiz kargo olmasının da bi karşılığı var dedim kendimce.

R Çevrimdışı

rhino

Yeni Üye
10 Eyl 2019
20
80
Bu ürünü aldım arkadaşlar. Umarım sorunsuz bir şekilde elime ulaşıp sıkıntsızı bir şekilde uzun seneler kullanırım. Yardımları için herkese çok teşekkürler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bu ürünü aldım arkadaşlar. Umarım sorunsuz bir şekilde elime ulaşıp sıkıntsızı bir şekilde uzun seneler kullanırım. Yardımları için herkese çok teşekkürler.

Rica ederiz, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Ürün kurulduğunda izlenimlerinizi aktarırsanız seviniriz.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052

en yakın veya diğer satıcıya sorun ?
sizin teklif ?
fiyattan verirseniz sizde almak istiyorum .
yerinde olursa daha iyi olur veya telefon ile .
boşuna uzaktan alım yapmayayım ,
ayağımız alışsın !!!
sorun ne kaybedersiniz ?

kolay gelin .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri