Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

S Çevrimdışı

seroman

Yeni Üye
13 Mar 2018
39
mb100ler için orijinal portala nasıl geri dönerim? adresi bilen var mı? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
bos bir urltxt hazirlayip ayni yöntemle yükleyin,veya smart menünüze tv niz internete baglanmadan basarsaniz internet baglantisi aktif olduktan sonra orjinal portaliniz aktif olur,ikisinide bu sekilde kullanabilirsiniz .

E Çevrimdışı

Emrhky

Yeni Üye
27 Şub 2019
8
35
Merhaba. Toshiba 43L2863 modelinde çalışma ihtimali var mı? Kumanda da smart tuşu yok.

E Çevrimdışı

Emrhky

Yeni Üye
27 Şub 2019
8
35
Smart menünüzü hangi tusla aciyorsaniz onunla acarsiniz,anakartiniz mb211s görünüyor ,calisir sizde.

Anlattığınız yöntem ile yükleme yaptım ama ne yaptıysam tıkladığım portal a gitmedi.
Home tuşu ile menü açılıyor ve orjinal portala giriyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Anlattığınız yöntem ile yükleme yaptım ama ne yaptıysam tıkladığım portal a gitmedi.
Home tuşu ile menü açılıyor ve orjinal portala giriyor.
starturl.txt isimli yazı dosyası yaratacaksın,umarım doğru yapmışsındır ,winlerde dosyanın uzantısını göster seçmelisin yoksa starturl.txt.txt olur :ok

E Çevrimdışı

Emrhky

Yeni Üye
27 Şub 2019
8
35
starturl.txt isimli yazı dosyası yaratacaksın,umarım doğru yapmışsındır ,winlerde dosyanın uzantısını göster seçmelisin yoksa starturl.txt.txt olur :ok

Evet buna dikkat etmiştim , şimdi kapattım tv, baya uğraştıktan sonra. Yarın tekrar deneyeceğim, teşekkür ederim dönüşleriniz için.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

orjinal portala eger internet baglantiniz aktif olmadan yönlendirdiginiz zaman gider.Bekleyin önce tv niz internet baglantisini yapsin,bu aslinda iki portalida kullanma imkani verdiginden iyi bir özelliktir.

Yarın tekrar deneyeceğim, teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt