Deneyim Yepyeni Smart Portal Çalışmaları

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Screenshot_2019-03-09-22-45-23-195_com.opera.browser.png

Mobilden Opera
tarayıcı ayarı
Varsayılan üzerine agent =masaüstü

Screenshot_2019-03-09-22-55-57-823_com.opera.browser.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu şekilde gayet güzel ve başarılı

Moderatör tarafında düzenlendi:
B Çevrimdışı

bilal3068

Yeni Üye
11 Haz 2018
9
34
Tam olarak neydi acaba,veya trtnin hangi kanalıydı?
trt1 programları bölümler vs olan bi uygulamaydı logosunda sadece "trt" yazıyordu sizin portalda güncel eskiden bein connect vs yoktı bunlar gelmiş trt gitmiş galiba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bunu deneyin hangi uygulamayi aciyor bilgim yok yalniz, portal sitesine yönlendiriyor link
teşekkür ederim ilginiz için araştırıyorum konuyu :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
trt1 programları bölümler vs olan bi uygulamaydı logosunda sadece "trt" yazıyordu sizin portalda güncel eskiden bein connect vs yoktı bunlar gelmiş trt gitmiş galiba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teşekkür ederim ilginiz için araştırıyorum konuyu :sirit
Bizim portalı biz yapıyoruz,kendimize ait olacak biterse ,tabii birde MB9x kartlara ,vestelle alakalı değil ama ben baktım elimdeki dump dosyalarına,trt göremedim,bence trt kendisi değiştirmiş olabilir formatını ,yani ama yinede araştırayım,bir ara bende trtnin HBB TV linki vardı,sanırım sildim,veya bulamadım şimdi,ona da bakayım bulursam veririm linki,Senin kart neydi ki acaba?

B Çevrimdışı

bilal3068

Yeni Üye
11 Haz 2018
9
34
Bizim portalı biz yapıyoruz,kendimize ait olacak biterse ,tabii birde MB9x kartlara ,vestelle alakalı değil ama ben baktım elimdeki dump dosyalarına,trt göremedim,bence trt kendisi değiştirmiş olabilir formatını ,yani ama yinede araştırayım,bir ara bende trtnin HBB TV linki vardı,sanırım sildim,veya bulamadım şimdi,ona da bakayım bulursam veririm linki,Senin kart neydi ki acaba?
mb130 anakart jvc 49vu73t model çalışmalarınızda başarılar dilerim güzel bir girişim tebrik ederim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sanırım hosbulduğun verdiği 2.ci link senin aradığın link,gitti çünkü trt ana sayfasına,şimdi orada belgesel açtım izliyorum ,ayrıca güzel dileğin için teşekkür ederim.:ok
Sen nasıl izliyeceksin peki mb130 kart ile bu linki,hadi ben yaptığım usbye attım izliyorum,merak ettim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt