Yeni Bölümümüz Hayırlı Olsun

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Bunda açıklama getirecek bir şey yok, yayınlanması uygun olan yazılımları yayınlıyoruz zaten.

Yorum yapılacak bir şey olsaydı yazardık. 3.62.25 diye bizden bir yazılım duydunuz mu? duymadınız, o halde demek ki bu konu ile ilgili bizim kanatta herhangi bir bilgi yok.

Netten güncelleme vermiş vestel, Netten veya FTP den verilen yazılımlara müdahale edebilecek veya yorum yapabilecek yetkinlikte değiliz.

D Çevrimdışı

Daviddilbura

Yeni Üye
3 Eki 2018
38
Bunda açıklama getirecek bir şey yok, yayınlanması uygun olan yazılımları yayınlıyoruz zaten.

Yorum yapılacak bir şey olsaydı yazardık. 3.62.25 diye bizden bir yazılım duydunuz mu? duymadınız, o halde demek ki bu konu ile ilgili bizim kanatta herhangi bir bilgi yok.

Netten güncelleme vermiş vestel, Netten veya FTP den verilen yazılımlara müdahale edebilecek veya yorum yapabilecek yetkinlikte değiliz.
nihayet usta,elbette sizden duymadık duymadıkta... smili72 smili72 yeni sürüm 3.62.25.01 geldi internetten yükledim dedi, diye uğraşıp duruyorduk bi milim ilerleme olmadı jvc 50 tv'de. sonra M mesutank ta yapmış 3.62.25.01'i , ona bakarak ( çünkü smart ve MB130 içinmiş ) biz jvc 50 olanlarda uğraştık olmadı ... sonra dikkat çekti yapanlar vestel marka tv'i olan çıktı. ( hani MB130 yazılım mb130 olan her anakarta olur deniyor da:alala:alala ) cevap içinde teşekkürler A Ado usta :mutlu

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
nihayet usta,elbette sizden duymadık duymadıkta... smili72 smili72 yeni sürüm 3.62.25.01 geldi internetten yükledim dedi, diye uğraşıp duruyorduk bi milim ilerleme olmadı jvc 50 tv'de. sonra M mesutank ta yapmış 3.62.25.01'i , ona bakarak ( çünkü smart ve MB130 içinmiş ) biz jvc 50 olanlarda uğraştık olmadı ... sonra dikkat çekti yapanlar vestel marka tv'i olan çıktı. ( hani MB130 yazılım mb130 olan her anakarta olur deniyor da:alala:alala ) cevap içinde teşekkürler A Ado usta :mutlu

Yarın akşam işiniz yok ise bu yazılım karmaşasına dair bir canlı yayın yapıp sohbet, soru/cevap yapabiliriz :ok

Eğer genel olarak arkadaşların işi yok ise bir saat belirleriz mesela 20:00 - 21:00 arası, forumda önceden bildirir, belirlenen saatte yazılım tv güncel fiyatları, tv panelleri vs üzerine sohbet içerikli bir yayın yaparız.

D Çevrimdışı

Daviddilbura

Yeni Üye
3 Eki 2018
38
Yarın akşam işiniz yok ise bu yazılım karmaşasına dair bir canlı yayın yapıp sohbet, soru/cevap yapabiliriz :ok

Eğer genel olarak arkadaşların işi yok ise bir saat belirleriz mesela 20:00 - 21:00 arası, forumda önceden bildirir, belirlenen saatte yazılım tv güncel fiyatları, tv panelleri vs üzerine sohbet içerikli bir yayın yaparız.

A Ado usta bununla alakalı şimdi yeni başlık aç oradan duyur ... MB130 anakartlı JVC 50'' 127 Ekran ( JVC 50VU73T ) 4K Smart tv'i olanlar gelir bence :mutlu:ok
3.62.25.01 diyerek dikkati çekilmeli kullanıcıların:clap
yeni yazılım yada yazılımlar verilecekse bence https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...0-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/post-7751 << yazılımların olduğu bu havuzdan ver sağa sola dağılmasınlar.

Not: <<< BU :ara LİNKTEKİNDEN başka yazılım havuzu bilmiyorum görmedim:ara

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

Kashmir

Aktif Üye
23 May 2018
69
44
Bu konuyla ilgili olarak MB130 anakart otomatik güncelleme şeklinde konu açıılınca jvc 50" sahipleri de beklenti içine girdi.
Konu başlığında Vestel olduğu belirtilmediği için tüm MB130 sahipleri güncelleme denediler ve başaramadılar.Olayın sadece Vestel markalı MB130 lar için
olduğu anlaşılınca zaten konu kapanmıştı...

KN958 Çevrimdışı

KN958

Yeni Üye
13 Kas 2018
34
36
Bu arkadaşlar benim 5-6 ay önce çekirdekten diktiğim limonlar.
Bazısı çok büyüdü bazısı birkaç santimden öteye gidemedi. Yazın güneş alan balkonda duruyor, soğuklar başlayınca içeri aldım.
Mutlaka bol bol güneş gören bir yerde olması lazım. Ofisimde de var aynı zamanlarda diktiğim bir tane, o evdekilerden çok daha fazla güneş alıyor, evdeki en büyüklerin iki katı kadar nerdeyse. Yani ne kadar güneş o kadar iyi. Ayrıca, benim gözlemim, saksıların da derin olması büyümeye olumlu katkı yapıyor.
Ankarada yaşıyoruz sonuçta, beklentimiz olmadan öyle hobi olsun diye dikmiştik daha ne kadar büyür, kışın ayazlarda ne yapar şimdilik belirsiz :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
KN958 KN958, Narenciye üretimi yapan arkadasıma verilmesi gereken gübre,minarelleri sorar size bilgi veririm.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt