teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aynen öyle. APK sistemden tamamen silinmiyor.
Root yetkisi elde etmeye üşenenler & güvenmeyenler için.
Siliniyor,uninstall bunun için var ,mesela benim M22 de sildiğim hiç bir uygulama yok,tekrar samsung marketten yüklemek gerekiyor(telefon sıfırlanmadan baktığımda) Örnek verirdim ama şimdi hangisiydi diye uğraşmayayım :)
Hanımın telefondan da sildim bir çok saçma sapan uygulamaları,ama dediğim gibi içerde yedekli zaten uygulamalar,silme yapsak da listede(kolay anlaşılsın diye öyle yazdım)olan ugulamaları alıp yüklüyor sıfırlayınca ,ama vestel telefonda yüklemedi mesela :)
Vestelden de deneme amaçlı sildim,zaten onda denedim sonra M22de yaptım,fakat vestelde tamamen sildiğim uygulamayı getirmedi geri ,sadece durdurduklarım geldi.Bak adb help yazınca gelen komutlar bunlar,üstte verdim.bu komutlarla herşeyi yaparsın,hatta android tvde bile,sanırım blaki de anlatmıştı bir ara :)
Bu arada her telefonda yedekli değil,uninstall yaptın mı,geri gelmiyor maalesef,mesela samsung 4.4.2 de gelmedi hep hata verdi,ibonun dediği gibi de yüklenmedi,şimdi onu navigasyon olarak kullanıyorum arabada.
İşin aslı en iyisi apk'yı silmek değil de durdurmak umut :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Buldum umut ,samsung klavye :) ,nasılsa google klavye kullanıyorum diye kaldırmıştım,arkadaşın telefonu aktarırken gördüm ki google klavyeden farkı yok ,kullanayım dedim,sildiğim aklıma geldi ,samsung markete girip yeniden yükledim ,google klavyeyi kaldırdım.Belki de bana denk gelmiştir yükleme yapmak :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,262
Aynen öyle. APK sistemden tamamen silinmiyor.
Root yetkisi elde etmeye üşenenler & güvenmeyenler için.
ADB komutuyla uygulamayı kaldırmak-pasif hale getirmek bence en mantıklı yöntem.

Samsung marka Cihazda telefona root yetkisi verip sonra ceremesini çekebilirsiniz.!

Samsung Knox güvenlik sistemi yetkisiz Root erişimi nedeniyle üzerindeki bulunan sayacı çalıştır

0x0 olması gerekirken 0x1 olur artik bunun geri dönüşü yoktur.

Geçmiş olsun.!
artık Samsung ait yazılımların birçoğu artık telefonunuzda çalışmayacaktır.
Hard-Soft format vb işlemlerde bu durumu aşmak için çare değildir.

En mantıklı çözüm ADB :ok

H Çevrimdışı

hermanussimran

Yeni Üye
16 Mar 2023
2
ADB komutuyla uygulamayı kaldırmak-pasif hale getirmek bence en mantıklı yöntem.

Samsung marka Cihazda telefona root yetkisi verip sonra ceremesini çekebilirsiniz.!

Samsung Knox güvenlik sistemi yetkisiz Root erişimi nedeniyle üzerindeki bulunan sayacı çalıştır

0x0 olması gerekirken 0x1 olur artik bunun geri dönüşü yoktur.

Geçmiş olsun.!
artık Samsung ait yazılımların birçoğu artık telefonunuzda çalışmayacaktır.
Hard-Soft format vb işlemlerde bu durumu aşmak için çare değildir.

En mantıklı çözüm ADB :ok
ADB vazgeçilmezdir adminim ya teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri