Xiaomi Telefonda Uygulama Kaldırmak | Sayfa 3 | Tavsiye FORUMU

Xiaomi Telefonda Uygulama Kaldırmak

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
8,890
60
WP'ye alışamıyorsan diğerlerine alışman çok daha zor olur be emmi. :hihi
Diğerleri derken ,bir tek sms atıyorum ,bayram smsleri hazır zaten ,bir de benden büyüklere kandil smsleri ,başka da yok :kiskis
Ee,zaten sosyal medyam yok ,kendime ait web sitesinden başka ,bu ikisinden başka "diğer" neler var acaba umut :hihi

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
11,229
Diğerleri derken ,bir tek sms atıyorum ,bayram smsleri hazır zaten ,bir de benden büyüklere kandil smsleri ,başka da yok :kiskis
Ee,zaten sosyal medyam yok ,kendime ait web sitesinden başka ,bu ikisinden başka "diğer" neler var acaba umut :hihi
Telegram? :hihi
Diyelim ki Whatsapp'dan daha efsane bir şey çıktı ama kullanımı da kolay değil. :kiskis

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
8,890
60
Telegram? :hihi
Diyelim ki Whatsapp'dan daha efsane bir şey çıktı ama kullanımı da kolay değil. :kiskis
Benim bildiğim tek telli şey "ege telgraf" ,telegram falan bilmem :haha1
Daha doğrusu cep telefonundan program kullanamayı sevmiyorum ,vestel telefonda yok mesela hiç bir şey ,içindeki bir çok programı silip attım ,GM DII2de silmiyorum ,oğlan izin vermiyor ,ama yine de sildim :)
Bu arada benden iyi efsane mi olur be umut :haha1

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
11,229
Benim bildiğim tek telli şey "ege telgraf" ,telegram falan bilmem :haha1
Daha doğrusu cep telefonundan program kullanamayı sevmiyorum ,vestel telefonda yok mesela hiç bir şey ,içindeki bir çok programı silip attım ,GM DII2de silmiyorum ,oğlan izin vermiyor ,ama yine de sildim :)
Bu arada benden iyi efsane mi olur be umut :haha1
Gizli efsane. :hihi