Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
MIUI11'e yeni güncelleme geldi, ekran görüntüsü almayı unuttum fakat Android güvenlik yaması ve MIUI'a dair bir takım iyileştirmelerden bahsediyordu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yeni güncelleme geldi;

miui11guncellemeff97c5990de6d55e.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Her yeni güncelleme, telefon ömründen götürüyor maalesef... :bye Yani, planlı eskitme yapılıyor... :cigara

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Her yeni güncelleme, telefon ömründen götürüyor maalesef... :bye Yani, planlı eskitme yapılıyor... :cigara

Telefon sürekli elimde olsa anlayacağım ne getiriyor ne götürüyor ama bana gayet iyi geliyor hala durumu.
Bizimkiler sık sık oyun oynadığı için bataryası her gün şarj ediliyor neredeyse.

Benim Huawei'nin yanında Ferrari gibi kalıyor o telefon. :haha1

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Telefon sürekli elimde olsa anlayacağım ne getiriyor ne götürüyor ama bana gayet iyi geliyor hala durumu.
Bizimkiler sık sık oyun oynadığı için bataryası her gün şarj ediliyor neredeyse.

Benim Huawei'nin yanında Ferrari gibi kalıyor o telefon. :haha1
Redmi Note 4x telefonumun çıkış tarihi 2016 Aralık... Global Beta sürümü ile aldım ve haftalık olarak güncelleme geliyordu ve her hafta bir öncekinden kötü oluyordu telefon... Ya ısınıyordu, ya üşüyordu ya sapıtıyordu. Aralık 2018'de şükür ki kestiler güncelleme vermeyi ve yine şükür ki stabil bir sürüm güncellemesi ile kestiler ve telefonun şarj performansı mükemmel olarak kaldı.

Isınma, üşüme takılma vs yok 10-12 saat ekran süresi alıyorum. Normal kullanım ile iki günde bir şarj ediyorum...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Redmi Note 4x telefonumun çıkış tarihi 2016 Aralık... Global Beta sürümü ile aldım ve haftalık olarak güncelleme geliyordu ve her hafta bir öncekinden kötü oluyordu telefon... Ya ısınıyordu, ya üşüyordu ya sapıtıyordu. Aralık 2018'de şükür ki kestiler güncelleme vermeyi ve yine şükür ki stabil bir sürüm güncellemesi ile kestiler ve telefonun şarj performansı mükemmel olarak kaldı.

Isınma, üşüme takılma vs yok 10-12 saat ekran süresi alıyorum. Normal kullanım ile iki günde bir şarj ediyorum...

Belki o zamanlar firma yazılım konusunda kötüydü hocam?
Bu tabi alt markası, ana marka Xiaomi'ye belki küçük güncellemeler daha fazla geliyordur.
Buna ayda 1 geliyor en fazla. Güvenlik güncellemesi diye yüklüyorum zaten. :bilmiyom

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Belki o zamanlar firma yazılım konusunda kötüydü hocam?
Bu tabi alt markası, ana marka Xiaomi'ye belki küçük güncellemeler daha fazla geliyordur.
Buna ayda 1 geliyor en fazla. Güvenlik güncellemesi diye yüklüyorum zaten. :bilmiyom
Xiaomi yazılım konusunda her daim kötü... Öyle olacak ki, kullanıcıyı zırt pırt rom yüklemeye, telefonu bozmaya ve yeni telefon almaya itecek... Bakma sen ülkemizde pahalı olduğuna, yurt dışında 100-150 birime satılıyor bizdeki 1500-2000 birim olanlar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Xiaomi yazılım konusunda her daim kötü... Öyle olacak ki, kullanıcıyı zırt pırt rom yüklemeye, telefonu bozmaya ve yeni telefon almaya itecek... Bakma sen ülkemizde pahalı olduğuna, yurt dışında 100-150 birime satılıyor bizdeki 1500-2000 birim olanlar.

Öyle hocam, eskiden amiral gemi cihazları 2000 civarlarına bulunuyordu.
Şimdi Tofaş ile telefon takası söz konusu. :haha1
Ben cihaz alırsam Snapdragon 855-865 gibi yüksek işlemcili bir cihaz alırım.
İlla Xiaomi alacağım diye bir kural yok, diğer Çin'li firmalar da güzel işler çıkarıyor. (Huawei gözümden düştü tabi, bir zamanlar seviyordum o ayrı. :haha)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Öyle hocam, eskiden amiral gemi cihazları 2000 civarlarına bulunuyordu.
Şimdi Tofaş ile telefon takası söz konusu. :haha1
Ben cihaz alırsam Snapdragon 855-865 gibi yüksek işlemcili bir cihaz alırım.
İlla Xiaomi alacağım diye bir kural yok, diğer Çin'li firmalar da güzel işler çıkarıyor. (Huawei gözümden düştü tabi, bir zamanlar seviyordum o ayrı. :haha)
Keşke, insanlar bilinçli olsa ve kullanmayacağı donanımlara, yazılımlara para dökmese... İhtiyaçları dahilinde, ürün satın alsalar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt