Xiaomi Poco X3 NFC

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241

Fiyat olarak daha iyi diyebilirim, ekranın AMOLED olması da cabası...
Daha düşük bütçe düşündüğüm için başka bir başlık altında bir arkadaş önermişti. Kavisli ekrana biraz mesafeli olduğum için içime sinmedi bir türlü. Babama fazlasıyla yeterli özellik olarak. Aslında xiaomi telefonlar da korkutmuyor değil sorun yaşayanların çok olduğunu görüyorum. Tabi çok sattığı için çok şikayet mi geliyor onu bilmem.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Daha düşük bütçe düşündüğüm için başka bir başlık altında bir arkadaş önermişti. Kavisli ekrana biraz mesafeli olduğum için içime sinmedi bir türlü. Aslında xiaomi telefonlar da korkutmuyor değil sorun yaşayanların çok olduğunu görüyorum. Tabi çok sattığı için çok şikayet mi geliyor onu bilmem.
Bu segment ve fiyat ile sorun olması zaten kaçınılmaz... Başka ülkelerde bu telefonlar asgari ücretin onda birine alınıyor...

Diğerlerini bilmem ama Xiaomi alırsan sistem (miui) güncellemesi yapmanı tavsiye etmem. Aldığın güne lanet ettirir.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Peki TCL 10 Plus'ı sipariş için Amazon'da satışını beklesem mi acaba? Şu tablet olayından sonra ürküyorum biraz galiba. ?

Düzeltme: Şimdi baktım biraz farklı fiyatı ama satışı var. Daha önce öneren arkadaş Amazon'da 2500 liraya düşmüştü demişti.

Son düzenleme:
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
TCL 10 daki parmak izi okuyucunun geç okuma yaptığından ve işlemci performansının yeterli olmadığından bahsediyorlar ne kadar doğru bilemem

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
M51 çok iyi ama büyük ve ağır gelebilir babaya 213 gram 6.7"
Aslında daha önce sizin bahsettiğinizi görmüş bakıp beğenmiştim. :) Tek kafamıza takılan ağırlığı olmuştu o zaman da.
Aslında bir ihtimal daha var. Şikayetçi olursa ağırlığından değişelim derim telefonları :)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
TCL 10 daki parmak izi okuyucunun geç okuma yaptığından ve işlemci performansının yeterli olmadığından bahsediyorlar ne kadar doğru bilemem
Önemli bir sorun ama ihtiyaca göre düşününce sorun olmaktan çıkıyor...

Telefonda, parmak izi, şifre, yüz tanıma gibi güvenlik şeylerini kullanmıyorum, Sd 625 bile fazla bana... ? kavisli ekran ise tam benlik...

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Önemli bir sorun ama ihtiyaca göre düşününce sorun olmaktan çıkıyor...

Telefonda, parmak izi, şifre, yüz tanıma gibi güvenlik şeylerini kullanmıyorum, Sd 625 bile fazla bana... ? kavisli ekran ise tam benlik...
Babamın parmak izini kullandığı Apple telefona tanıtamadık. Hatta sanırım nüfus dairesinde sorun olmuştu zor almışlardı parmak izlerini. Ekzama vardı geçmişte ondan miras galiba. Kavisli ekrana gelince ekran koruyucu bulamadım demiş biri ben de baktım yok. Ha çok mu gerekli aslında cüzdan kılıf kullanıyor ama kafamıza yatmadı işte.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Babamın parmak izini kullandığı Apple telefona tanıtamadık. Hatta sanırım nüfus dairesinde sorun olmuştu zor almışlardı parmak izlerini. Ekzama vardı geçmişte ondan miras galiba. Kavisli ekrana gelince ekran koruyucu bulamadım demiş biri ben de baktım yok. Ha çok mu gerekli aslında cüzdan kılıf kullanıyor ama kafamıza yatmadı işte.
O zaman 3-4 haneli pin kodu kullanır?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ben, kendimce değerlendirdim bu telefonu, yüzde seksen hoşuma gitti, şimdi sıra geldi uygun fiyata bulmaya... :slap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt