Xiaomi Poco X3 NFC

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Kendi çekmiş olduğum video, kendime aldığım telefon, ne yapmam lazım ya videoyu başkasının kanalına atıp paylaşmamı mı? yada başkasının inceleme videosunu mu? kendi inceleme videom kendi kanalımda olacak tabi. Kanalımda 300 den fazla video var neden hepsini paylaşmıyorum o zaman.
İncelemelerinizi sadece YouTube'da yapın o vakit, bu şekilde forumumuza gelen ilk siz değilsiniz.
Ben yemiyorum bu numaraları. :ok

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
İncelemelerinizi sadece YouTube'da yapın o vakit, bu şekilde forumumuza gelen ilk siz değilsiniz.
Ben yemiyorum bu numaraları. :ok
Kimseye bir şey yedirmiyoruz herkes kendine yakışan şekilde hareket eder yönetici arkadaşlarla görüşeceğim onlarda sizin gibi tutum içerisinde olacak olursa forumunuza verdiğim desteği çekeceğim. Sizinle aynı frekansta olamayacağımı anladım saygılar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kanal reklamı yapmıyorum üstat, foruma katkı sağlamaya çalışıyorum.
İncelediğim telefon poco x3 nfc ve forumun telefon bölümüne telefon incelemeleri alt bölümüne konu açıyorum. Foruma aykırı bir durum yok.
Adem Helvacı Adem Helvacı bey bu forumun paylaşımlarımıza izin vereceğini desteklediğini bizlere söylemişti. Telefon inceleme videomu sadece eklemiştim benim nasıl bir reklamım olabilir.
İki defa sildiğiniz konumun eklenmesini rica ediyorum. Özel mesajla sizlere ulaşmaya çalıştım ama özel mesajlarınız kapalı olmalı ulaşamadım.
Günaydın. Bu üst yönetim olarak bizim hatamız olabilir. Yönetici kardeşlerimiz kendilerine verilen genel bilgi doğrultusunda hareket ediyor. Malum çekirdek bir aileyiz ve düzenimizi koruma konusunda hassas davranıyoruz.

Yine malum, forumumuz teknoloji alanında farklı bakış açısına sahip olduğu için dikkat çekiyor ve bu nedenle çok sayıda gelip kanal veya reklam linki basıp giden etkin olmayan üyeler ile mücadele ediyor dostlarımız.

Sizin ve konularınızın forumumuz için sorun teşkil etmeyeceğine zira amacınıızın win win oldupuna karar vermiş olsak da, bunu oturup dostlarımızla geniş çerçeveli konuşabilecek fırsat bulamadık.

Beni yakın tanıyanların bildiği üzere yeni bir düzeni oturtmama 2 3 gün kaldığını bilirler. Sonrasında sürekli forumda online durumda olacağım.

"Daha sıkı iletişim, daha az sorun" felsefesinden hareketle önümüzdeki sürecin forum ve takipçileri adına daha pozitif geçeceğine olan inancım tamdır ?

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Günaydın. Bu üst yönetim olarak bizim hatamız olabilir. Yönetici kardeşlerimiz kendilerine verilen genel bilgi doğrultusunda hareket ediyor. Malum çekirdek bir aileyiz ve düzenimizi koruma konusunda hassas davranıyoruz.

Yine malum, forumumuz teknoloji alanında farklı bakış açısına sahip olduğu için dikkat çekiyor ve bu nedenle çok sayıda gelip kanal veya reklam linki basıp giden etkin olmayan üyeler ile mücadele ediyor dostlarımız.

Sizin ve konularınızın forumumuz için sorun teşkil etmeyeceğine zira amacınıızın win win oldupuna karar vermiş olsak da, bunu oturup dostlarımızla geniş çerçeveli konuşabilecek fırsat bulamadık.

Beni yakın tanıyanların bildiği üzere yeni bir düzeni oturtmama 2 3 gün kaldığını bilirler. Sonrasında sürekli forumda online durumda olacağım.

"Daha sıkı iletişim, daha az sorun" felsefesinden hareketle önümüzdeki sürecin forum ve takipçileri adına daha pozitif geçeceğine olan inancım tamdır ?
İlginiz için teşekkür ederim. Durumun aydınlığa kavuşması iyi oldu. ?

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Valla telefon ekranında film/dizi/maç izleme olayı mecbur kalmadıkça yapmayacağım bir şey. Küçücük ekranda hiçbir şey anlamıyorum. L1 lisansı olursa elbette güzel olur, ama olmasa da sıkıntı değil. ?

Tabi telefon alma kriteri olarak bakıldığında pil ömrü, custom rom ve community desteği benim için olmazsa olmaz.
Custom rom benim içinde önemli . l1 işine İstanbul'da yaşadığım için önem veriyorum. Günde ortalama 2 saatimiz yollarda geçiyor. boş boş sağa sola bakacağıma kadar dizi film izlemek iyi oluyor

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
XİAomi malum yollarla yapılan kayıt işini son çıkan note10 ve mi11 de tamamen engellemiş. facebookta Türkiye için özel ekip kurup yaptılar diyenler var :deli

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
yok hocam yapılmıyor şu anda. satanın vicdanına bir şey diyemem. dün çıktı ortaya zaten. çoğu kişinin haberi bile yok
Benim takip ettiğim, alış veriş yaptığım satıcıda her model için tamir yapıldığı belirtilmekte...

Edit; şimdi baktım Redmi Note 10 için henüz tamir yolu yokmuş.

Son düzenleme:

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Benim takip ettiğim, alış veriş yaptığım satıcıda her model için tamir yapıldığı belirtilmekte...

Edit; şimdi baktım Redmi Note 10 için henüz tamir yolu yokmuş.
şu an imkansız diyorlar yeni çıkacak tüm modeller için. çok teknik bilgi bilmiyorum ama eskiden sim girişlerin birini koruma altına alıp diğerini serbest bırakıyorlarmış.malum olayda o yere oluyormuş. şimdi toptan korumaya almışlar :)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
şu an imkansız diyorlar yeni çıkacak tüm modeller için. çok teknik bilgi bilmiyorum ama eskiden sim girişlerin birini koruma altına alıp diğerini serbest bırakıyorlarmış.malum olayda o yere oluyormuş. şimdi toptan korumaya almışlar :)

Öyle ise alanlara geçmiş olsun diyelim tespit edilen telefon güme gitti belki vergisini ödetip kayıt altına alma işlemi yaptırırlar devlete vergi deyin yeter

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Daha önce çıkan bazı modeller için de aynı söylentiler vardı... Ben, imkansız olacağını sanmıyorum. Bu sektörde müthiş derecede ticaret hacmi var, biteceğini tahmin etmiyorum... En azından ben öyle olmasını diliyorum... ?

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Bütçeyi biraz daha artırarak Xiaomi Poco X3 NFC 64 GB olana yöneldim. Üç bin lira bandında daha iyi bir seçenek var mı?

Geri
Üst Alt