Xiaomi Poco X3 NFC

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
İlk defa duyduğumdan bana ilginç geldiği için paylaştım... Her markada aynı şey varsa, marka ve testin sahipleri arasında sorun var demektir.
Yeni nesil bebeler bu antutu testini çok tuttu, bütün youtube incelemeleri bunun üzerine kuruldu bir ara firmalar da bunun için manipülasyon yapıyor uzun zamandır, tamamen duygusal sebeplerle ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Yeni nesil bebeler bu antutu testini çok tuttu, bütün youtube incelemeleri bunun üzerine kuruldu bir ara firmalar da bunun için manipülasyon yapıyor uzun zamandır, tamamen duygusal sebeplerle ?
Ben önce bütçeme bakarım, sonra donanımlar arası kıyaslamaya.
Bütçe yüksekse zaten iyi bir donanım alınır. (Tabi beklenti de önemli.)

Benchmark gibi uygulamalar yerine pratikteki kullanımına bakarım.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109

Telefonda oyun tarafıyla çok ilgim olmadığı için, baktığım tek test Geekbench testi. İşlemcinin gücünü ortaya koymakta bence başarılı. Bir de Androbench'le yapılmış depolama hız testi varsa yeme de yanında yat.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Telefonda oyun tarafıyla çok ilgim olmadığı için, baktığım tek test Geekbench testi. İşlemcinin gücünü ortaya koymakta bence başarılı. Bir de Androbench'le yapılmış depolama hız testi varsa yeme de yanında yat.
Telefon tavsiyesi işlerine girmek istemiyorum genelde çünkü herkesin kullanım alanı başka. kimi oyun oynar kimi fotoğraf çeker kimi ufak olsun der.

bana sorarsanız L1 lisansı olsun yeter onun dışında isterse işlemcisi sd210 olsun 1gb rami olsun :)

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
O da hiç çekilmez hocam. :hihi
işin şakası tabi hocam o. istesemde alamam ucuz telefonlara L1 lisan almıyorlar. sanki para verip alıyorlarda.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hakikaten de kullanım alanı farklı farklıymış... ?
sadece whatsapp birde netflix kullanıyorum telefonda o kadar. :)
tüm gün pc başındayız işleri zaten oradan hallediyoruz. telefon iletişim aracı olarak görevini görsün yeter

ek yapayım. inceleme yapan arkadaşlar rica ediyorum şu l1 lisansına bakın cihazda var mı yokmu. kamera kadar işlemci kadar önemli olay. yakında youtube bile l1 isteyecek. sapık gibi insanlara mesaj atıp sormayalım.

kardeş şu uygulamayı yükle bak falan. az uğraşmadım geçen sene.

Son düzenleme:
hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Uygulamalara pek güvenmediğimden yükleyip bakmak istemedim açıkçası.
Android'in bunu direkt belirtmesi iyi olurdu.
Merhabalar konum silinmiş herhalde de sebebini öğrenebilir miyim?
Çiğnediğim herhangi bir kural mı var?
Konum telefon incelemesi ve forumun telefon bölümünde telefon incelemesi al başlığında.
Beni aydınlatırsanız ona göre hareket etmiş olurum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Merhabalar konum silinmiş herhalde de sebebini öğrenebilir miyim?
Çiğnediğim herhangi bir kural mı var?
Konum telefon incelemesi ve forumun telefon bölümünde telefon incelemesi al başlığında.
Beni aydınlatırsanız ona göre hareket etmiş olurum.
Kanal reklamı yapanlara müsaade etmiyoruz olay bu.

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Kanal reklamı yapanlara müsaade etmiyoruz olay bu.
Kanal reklamı yapmıyorum üstat, foruma katkı sağlamaya çalışıyorum.
İncelediğim telefon poco x3 nfc ve forumun telefon bölümüne telefon incelemeleri alt bölümüne konu açıyorum. Foruma aykırı bir durum yok.
Adem Helvacı Adem Helvacı bey bu forumun paylaşımlarımıza izin vereceğini desteklediğini bizlere söylemişti. Telefon inceleme videomu sadece eklemiştim benim nasıl bir reklamım olabilir.
İki defa sildiğiniz konumun eklenmesini rica ediyorum. Özel mesajla sizlere ulaşmaya çalıştım ama özel mesajlarınız kapalı olmalı ulaşamadım.

Son düzenleme:
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
bana sorarsanız L1 lisansı olsun yeter onun dışında isterse işlemcisi sd210 olsun 1gb rami olsun :)

Valla telefon ekranında film/dizi/maç izleme olayı mecbur kalmadıkça yapmayacağım bir şey. Küçücük ekranda hiçbir şey anlamıyorum. L1 lisansı olursa elbette güzel olur, ama olmasa da sıkıntı değil. ?

Tabi telefon alma kriteri olarak bakıldığında pil ömrü, custom rom ve community desteği benim için olmazsa olmaz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Kanal reklamı yapmıyorum üstat, foruma katkı sağlamaya çalışıyorum.
İncelediğim telefon poco x3 nfc ve forumun telefon bölümüne telefon incelemeleri alt bölümüne konu açıyorum. Foruma aykırı bir durum yok.
Adem Helvacı Adem Helvacı bey bu forumun paylaşımlarımıza izin vereceğini desteklediğini bizlere söylemişti. Telefon inceleme videomu sadece eklemiştim benim nasıl bir reklamım olabilir.
İki defa sildiğiniz konumun eklenmesini rica ediyorum. Özel mesajla sizlere ulaşmaya çalıştım ama özel mesajlarınız kapalı olmalı ulaşamadım.
İlk defa video paylaşmıyorsunuz ki?
İçerikte bile kendi kanalınıza link verme yapıyorsunuz, yapmayın Allah aşkına.

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
İlk defa video paylaşmıyorsunuz ki?
İçerikte bile kendi kanalınıza link verme yapıyorsunuz, yapmayın Allah aşkına.
Kendi çekmiş olduğum video, kendime aldığım telefon, ne yapmam lazım ya videoyu başkasının kanalına atıp paylaşmamı mı? yada başkasının inceleme videosunu mu? kendi inceleme videom kendi kanalımda olacak tabi. Kanalımda 300 den fazla video var neden hepsini paylaşmıyorum o zaman.

Geri
Üst Alt