Xiaomi Mi8 Geliyor

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Su an ki fiyatlar cok fazla.

Nexus6p ile bozulana kadar yola devam diyorum.

Yurtdisina gidersem yenisini alirim, yolculuk bedavaya gelir.

cetjn Çevrimdışı

cetjn

Yeni Üye
3 Tem 2018
10
Bu telefonu bende duyurulduğundan beri takip ediyorum. Bugünkü kur ile 2400 e mal olan telefon Migros'ta bile 3400 TL ye satılıyorsa yazık gerçekten.
Adamlar teknolojisini geliştiriyor, kâr koyuyor, üstüne kendi vergisini ekliyor 2400 TL. Bizimkiler sadece ürünü getirip 1000 TL kazanacak bunun 400-500 TL'si vergi olsa telefon başına 500-600 TL. Xiaomi boşuna telefon üretiyor telefon alıp satsın daha iyi. Ülkemize de resmi olarak gelecekmiş gelse de kendi fiyatlarını bir görsek.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu telefonu bende duyurulduğundan beri takip ediyorum. Bugünkü kur ile 2400 e mal olan telefon Migros'ta bile 3400 TL ye satılıyorsa yazık gerçekten.
Adamlar teknolojisini geliştiriyor, kâr koyuyor, üstüne kendi vergisini ekliyor 2400 TL. Bizimkiler sadece ürünü getirip 1000 TL kazanacak bunun 400-500 TL'si vergi olsa telefon başına 500-600 TL. Xiaomi boşuna telefon üretiyor telefon alıp satsın daha iyi. Ülkemize de resmi olarak gelecekmiş gelse de kendi fiyatlarını bir görsek.
Yaklaşık olarak 3 yıl önce tanıştım bu markayla, dört tane telefon aldım aile üyelerine ve hiç sorun sıkıntı yaşamadım. Fiyatının uygunluğu ve fayda fiyat eğrisinin tüketici lehine olması güzeldi... Fakat, yükselen kur ve ülkemize resmi olarak gelecek olması maalesef fiyatları yukarı doğru tırmandıracaktır...

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
41

Aynı aşağılık politikayı vatan bilgisayar iPhone’larda yaptı yıllarca

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bende mi max 3 merak ediyorum. Sahibindende var ama global sürüm değil..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt