Xiaomi Mi8 Geliyor

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Xiaomi Mi8 bugün tanıtılan telefon çok yakın zaman da bizim ülkemize de gelecek. Ekran , kamera , işlemcisiyle piyasanın tozunu attırcak gibi duruyor gerçekten. Snapdragon 845, 1080x2248 Full HD+ çözünürlüğünde ve 18.7:9 en/boy oranında 6.21 inçlik bir samsung üretimi AMOLED ekrana sahip , Ön kamera 20 mp arkada çift geliştirilmiş kemara . Telefon mükemmel gerçekten görüntü özellikler kamera olarak hatta Mi 8 Explorer Edition olan modeli 256 gb dahili hafızaya sahip ayrıcı ekran içinde gömülü parmak okuyucusu var bu modelde . Daha detaylı özelliklerini aşağıya bırakıyorum. Tabiki en merak edilen nokta FİYAT .
Fiyat
sıralaması şu şekilde ;
6 Gb ram 64 Gb Hafıza olan model 440 Dolar =1993 TL
6 Gb ram 128 Gb
Hafıza olan model 470 Dolar = 2.130 TL
8 Gb ram 256 Gb Hafıza olan model 515 Dolar (Mi 8 Explorer Edition) = 2,333 TL

Özellikler ;

6ae7ead53f4961d1c54f25d2c7ee30b1baab34f0-jpeg.jpg

7b78457a1c3d3edaafdca00de381e82d233b88a7-jpeg.jpg

xiaomi-mi-8-explorer-edition-jpg.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
bu sefer kamera iyi s9 ile kafa kafaya karşılaştırmalı videsu var...
evet samsungun yazılım konusunda üstün olduğu bir gerçek özellikler herşey aynı bile olsa samsungun kamera performansı bir tık daha ileri de olabiliyor ama fiyat farkı ve kamera kalite farkı olarak baktığın zaman duruma hiçte o fiyata göre bir fark yok bence.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
bu arada o bilgi sızdırma konusundan sonra onePlus a pek sıcak bakamıyorum. diceksinki sanki bütün verilerin xiaominin elinde değil mi orası da başka bir terane ama parça kalitesi olarakta bana xiaomi daha çok güven veriyor one plus tan. ama özellik olarak gerçekten çok güzel telefonlar çıkarıyorlar. geçen denk geldim ismi nerdeyse hiç duyulmamış bir OPPO marka bir telefona oda gerçekten iyi gibiydi kamerası filan çok hoşuma gitti ekran aynı böyle çentikli ekrandı.

AmrasElessar Çevrimdışı

AmrasElessar

Aktif Üye
24 May 2018
70
35
bu arada o bilgi sızdırma konusundan sonra onePlus a pek sıcak bakamıyorum. diceksinki sanki bütün verilerin xiaominin elinde değil mi orası da başka bir terane ama parça kalitesi olarakta bana xiaomi daha çok güven veriyor one plus tan. ama özellik olarak gerçekten çok güzel telefonlar çıkarıyorlar. geçen denk geldim ismi nerdeyse hiç duyulmamış bir OPPO marka bir telefona oda gerçekten iyi gibiydi kamerası filan çok hoşuma gitti ekran aynı böyle çentikli ekrandı.

Hepsi bir şeyin farklı renkleri açıkçası :haha Zaten, Çin'de belli başlı firmalar var. Aslında Samsung ve Apple'ın haricinde gayet güzel telefonlar üretiyorlar. F/P durumu ülkemizde önemli, ama gidip en pahalı cihazları almayı seviyoruz öyle bir durumda var tabi ^^ Yarın öğlen uyandığımda inceleme kısmına biraz farklı telefonlar tanıtayım sizin yaptığınız gibi. Bakalım neler çıkacak :danger

M Çevrimdışı

mateseko

Aktif Üye
4 Nis 2018
67
42
özelliklerine göre fiyat cok uygun ama nedense o fiyatlara satıldıgını görmedim hic bir telefon markalarında hep kara borsaya düşüyor LG V35 ThinQ tanıttılar fiyatda 900$ adamlar ucmuş o paraya huawei p20 yada iphone telefon alırım daha iyi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt