Xiaomi Mi8 Geliyor

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Türkiye ye geliş tarihi ve fiyatı ne olur bizde
tarih tam belli değil ama çok uzak bir zaman olmaz eminim yakında gelir. fiyat olarakta 2500 tl civarların da olur diye düşünüyorum tabiki satıldığı mağazaya göre değişir ama internet fiyatı olarak benim fikrim 2500 2700 o civarlarda seyreder.

Alper59 Çevrimdışı

Alper59

Yeni Üye
29 May 2018
22
30
Günaydın arkadaşlar, bende mi 8 bekliyordum sabırsızlıkla geldiği gibi alacağım, oneplus 6 dan bir tık önde benim için fiyat konusunda daha uygun olacaktır oneplus 6 ya göre

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Günaydın arkadaşlar, bende mi 8 bekliyordum sabırsızlıkla geldiği gibi alacağım, oneplus 6 dan bir tık önde benim için fiyat konusunda daha uygun olacaktır oneplus 6 ya göre
iki telefon da güzel bu ay içinde xiaominin tr ye giriş yapacağını da düşünürsek bir tık önde gözüküyor .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yahu beyler bu marka nasıl telaffuz ediliyor? ZAOMİ diye mi okunuyor? :alala

Ayrıca bu ürünlerde garanti uygulamaları nasıl oluyor? Yine 2 yıl garanti ile sınırlı mı?

Servis yaygınlığı nedir?

Alper59 Çevrimdışı

Alper59

Yeni Üye
29 May 2018
22
30

Ayrıca bu ürünlerde garanti uygulamaları nasıl oluyor? Yine 2 yıl garanti ile sınırlı mı?

Servis yaygınlığı nedir?

Hocam bizim arkadaş almıştı hb den oranın verdiği 2 yıl garanti vardı ithalatçı garanti

Alper59 Çevrimdışı

Alper59

Yeni Üye
29 May 2018
22
30
iki telefon da güzel bu ay içinde xiaominin tr ye giriş yapacağını da düşünürsek bir tık önde gözüküyor .

Evet tr giriş yapacağını için bir tık daha önde inşallah umduğumuz fiyat aralığında gelir türkiye pazarına girmesi bir yönde sıkıntılı vergileri işin içine katarsak

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32

Servis yaygınlığı nedir?

Ado hocam şayomi şaomi diye telefuzu var . Şuan hali hazırda yurt dışından getiren ithalatçı firma garantisi altına alınıyor. Bunlardan bazıları delta garanti , evo bilişim sistemleri , kvk garanti. aynı şekilde 2 yıl garantili. Bu ay içinde Xiaomi markası tr ye giriş yapıyor ve artık ithalatcı değil distribitör garantili olacak bu marka. yeni çıkan tv leri de var bu arada belki onlara da ulaşma şansımız olur :) .

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289

Servis yaygınlığı nedir?
Genelde şaomi deniliyor. :kiskis

Alper59 Çevrimdışı

Alper59

Yeni Üye
29 May 2018
22
30
Garanti konusunda kurumlar 2 yıl konusunda ısrar ediyor. Allahtan kanun kural çıktı da 2 yıl oldu yoksa daha eski zamanlarda 1 yıldı garani süreleri :kop

Verdiğimiz paralar az buz değil ado hocam artık bu devirde 2000-5000 aralığında telefon fiyatları garanti süresininde biraz da olsa artması telefon alan kişiler için daha makbul olur. 2 sene olması güzel 3 sene olsa tadından yenmez ama her sene yeni telefonlar piyasaya sürüldüğünden dolayı bizim halkımız her sene telefon değiştirme derdinde :mutlu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri