X96 Mini TV BOX Kullananlar

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdi güncelleme yapmak daha iyi gelse de halihazırda çok sıkıntı yaşamadan kullanıyorum uzun süredir.
O yüzden sordum stabil ve orijinal yazılım mı diye.
Peki stock yazılımı nereden bulabiliriz veya içinden mevcut yazılımı çekebilir miyiz? Yedek ve geri dönme için
internette var aratırsan bulursun x96 mini rom diye

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam normalde kendi menüsünde güncelleme var ama 7 den ileriye gitmedi.
Bu 9 güncellemesi orijinal mi? Sıkıntı yaratacak bir durum oluyor mu?
Benim cihaz güncel olmasa da problemsiz bir şekilde kullanıyorum şu an. Ama stabil çalışan bir üst sürüm varsa neden olmasın
edit: android 9 kurma uyumsuzluk var stabil değil tarayıcı film siteleri filmler açılmıyor player çalışmıyor 7 kullanmaya devam et lucky patcher ile play store'yi güncelle 7'ye devam ..

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
edit: android 9 kurma uyumsuzluk var stabil değil tarayıcı film siteleri filmler açılmıyor player çalışmıyor 7 kullanmaya devam et lucky patcher ile play store'yi güncelle 7'ye devam ..
ben de bundan bahsediyordum hocam. O zaman dediğin gibi android 7 den devam edeyim hiç bozmayım. Zaten baksan şu anda engel teşkil eden bir durum yok. Kodi, beinconnect, netflix, streamio gibi uygulamalar kullanıyorum.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Merhaba X96 Air 4 GB 64 GB aldım. Bir ay geçmedi özellikle siyah görüntülerde yatay çizgilenmeler oluşmaya başladı. Artarak devam etti. Arada ekran gidip geliyor. Sanırım bir kaç saat kullandıktan sonra daha çok yapıyor. Android 9 var. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba X96 Air 4 GB 64 GB aldım. Bir ay geçmedi özellikle siyah görüntülerde yatay çizgilenmeler oluşmaya başladı. Artarak devam etti. Arada ekran gidip geliyor. Sanırım bir kaç saat kullandıktan sonra daha çok yapıyor. Android 9 var. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

x96 kronik sorun işlemcisi fazla ısınıyor altına pc kasa fanı ilave edin silikon ile tutturun öyle bir deneyin cpu soğutusu yetersiz geliyor

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
x96 kronik sorun işlemcisi fazla ısınıyor altına pc kasa fanı ilave edin silikon ile tutturun öyle bir deneyin cpu soğutusu yetersiz geliyor

Televizyon duvarda olduğu için üstüne koymuştum. Isının artmasında o da etkili sanırım. Teşekkür ederim cevap için.

K Çevrimdışı

Kozalak

Yeni Üye
13 Ağu 2021
1
37
X96 mini beinconnect sorun veriyor çözümü var mı acaba acil yardım arakadaşlar

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
şimdi x96 mini'ye beinconnect kurdum 1 ay ücretsiz pakete üye oldum smart tel tablet android tv sectim paket 24 TL oldu x96 minide sorunsuz çalışıyor play store surumüm 24 guncel play store güncel değilse uygulamalarda sorun oluyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Play store'ye gir android sistem wepview yükle beinconnect kaldır bein v4.6 3b593 apk sını yükle normal giriş değil sağ üst kapı simgesinden giriş yap sonra tv box kapat aç sorunsuz çalışacak android 7 sorun çıkıyor uğraştırıyor istersen x96 mini adroid 9 yükle onda beinconnect sorunsuz çalışıyor

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
Aynı sorun bende de oldu sanırım. Kullanıcı adı- şifre girdikten sonra boş bir ekrana atıyor hiç bir işlem yapmıyordu. En son toptan silip APK olarak son versiyonu indirip yüklediğimse sorunsuz devam ettim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aynı sorun bende de oldu sanırım. Kullanıcı adı- şifre girdikten sonra boş bir ekrana atıyor hiç bir işlem yapmıyordu. En son toptan silip APK olarak son versiyonu indirip yüklediğimse sorunsuz devam ettim.
Dediğimi yap sorunsuz giriyor yada andrd 9 yükle

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende şimdi çek etmek için eski sürümü kaldırdım s.sürüm apk kurdum giriş ekranında kaldı

Box kapatıp açınca giriş yapınca çalışıyor apk.yükledikten sonra kapatıp açmak gerekli

Dışardan yüklenen son sürüm apk Sorunsuz çalışıyor

WhatsApp-Image-2021-08-20-at-20.21.06.jpg

WhatsApp-Image-2021-08-20-at-20.21.06-1.jpg

WhatsApp-Image-2021-08-20-at-20.21.06-2.jpg

WhatsApp-Image-2021-08-20-at-20.28.18.jpg

WhatsApp-Image-2021-08-20-at-20.40.27.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt