X96 Mini TV BOX Kullananlar

K Çevrimdışı

Kvk0101

Yeni Üye
26 Haz 2018
7
27
Selamlar geçen bir konu açmıştım vestel televizyonumun smart özelliğinin pek verimli olmaması yüzünden ve Umut Barış Umut Barış hocam bana tv box önerdi ben X96 mini markalı cihazı aliexpress’den sipariş ettim (2gb ram 16gb rom) modeli kullananlar yorum yapabilir mi?
Ürün linki=

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ahmet_Jackie Çevrimdışı

Ahmet_Jackie 

Aktif Üye
14 Eki 2018
53
32
Selamlar geçen bir konu açmıştım vestel televizyonumun smart özelliğinin pek verimli olmaması yüzünden ve Umut Barış Umut Barış hocam bana tv box önerdi ben X96 mini markalı cihazı aliexpress’den sipariş ettim (2gb ram 16gb rom) modeli kullananlar yorum yapabilir mi?
Ürün linki=

Hocam kullanım deneyimlerini paylaşabilir misin? Ya da forumda başka kullanan varsa artıları eksileri nelerdir sıkıldım bu vestel akıllı TV sinden :uyku

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Deneyimlerinizi paylaşın hatta küçük bir video da çekebilirsiniz bende merak ediyorum. Bende de Xiaomi mi box var karşılaştırma yaparız .

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Ürün linki=

İşlemci 4 çekirdek ( S905W ) ve grafik birimi ( Mali 450 ) eski malesef. Umarım ihtiyacınızı karşılar , hayırlı olsun.

Düşük bütçeli cihaz isteyenlere bu cihazı tavsiye ederim.

Mecool M8S Plus L

İşlemci = S912 ( 8 Çekirdek )
Grafik Birimi = ARM Mali T820
Ram = 2GB
Rom = 16GB

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
X96 mini için android 9 çıktı pc ile yükleniyor yüklemek ve 7den 9 güncellemek isteyenler buyrun indirme link:

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
burdan indirin önceki link geçersiz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

X96 mini için android 9 çıktı pc ile yükleniyor yüklemek ve 7den 9 güncellemek isteyenler buyrun indirme link:

tanos007 Çevrimdışı

tanos007

Yeni Üye
4 Mar 2020
32
X96 Mini için Android TV 9 çıktı. Chromecast yüklü olarak geliyor.
OnePlus-TV-running-default-Android-TV-interface-1200x675.jpg

İndirme linki:

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

smhdgzl

Yeni Üye
27 Nis 2020
1
29

İndirme linki:

nasıl kuruyoruz acaba anlatırmısınız

İndirme linki:

nasıl kuruyoruz acaba anlatma imkanınız varmı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
nasıl kuruyoruz acaba anlatırmısınız

nasıl kuruyoruz acaba anlatma imkanınız varmı
USB_Burning_Tool ile yükleniyor erkek erkek usb kablosu lazım internette videosu var tüyo vereyim pc tanıttıktan sonra program cihazı gördüğü zaman cihaza adaptörünü tak usb gücü yetmiyor yoksa hata veriyor öyle yükleme yap

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39

Hocam normalde kendi menüsünde güncelleme var ama 7 den ileriye gitmedi.
Bu 9 güncellemesi orijinal mi? Sıkıntı yaratacak bir durum oluyor mu?
Benim cihaz güncel olmasa da problemsiz bir şekilde kullanıyorum şu an. Ama stabil çalışan bir üst sürüm varsa neden olmasın

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam normalde kendi menüsünde güncelleme var ama 7 den ileriye gitmedi.
Bu 9 güncellemesi orijinal mi? Sıkıntı yaratacak bir durum oluyor mu?
Benim cihaz güncel olmasa da problemsiz bir şekilde kullanıyorum şu an. Ama stabil çalışan bir üst sürüm varsa neden olmasın
Stabil çalışıyor lisans muhabbeti var ondan oto gulcelleme yok dısardan yuklenıyor power kablosunu tak pc gordukten sonra öyle yukle beğenmezsen 7 ye geri donersin :ok

Orijinal kendi yazılımı

Moderatör tarafında düzenlendi:
odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
Stabil çalışıyor lisans muhabbeti var ondan oto gulcelleme yok dısardan yuklenıyor power kablosunu tak pc gordukten sonra öyle yukle beğenmezsen 7 ye geri donersin :ok

Orijinal kendi yazılımı
Şimdi güncelleme yapmak daha iyi gelse de halihazırda çok sıkıntı yaşamadan kullanıyorum uzun süredir.
O yüzden sordum stabil ve orijinal yazılım mı diye.
Peki stock yazılımı nereden bulabiliriz veya içinden mevcut yazılımı çekebilir miyiz? Yedek ve geri dönme için

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt