Win7 tavsiye !?

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
İşine yaramı bilmiyorum ama direk olarak android kurabilirsin normal usb yaz ve dene derim

Eski pc ye kurdum bir ara çok iyi çalışıyordu. Lakin çocuklar saolsun ekranı kırdı

B Çevrimdışı

Bulent sarı

Yeni Üye
2 May 2020
22
37
Windows 10 32 bit home kurdum 2gb ram e6600 islemcili eski kasama. Win7 sp1 acayip kasma yapıyor özellikle internet tarayicisinda. 32 bit işletim sistemi ram kullanımı düşük. Windows 10 icindeki edge daha hızlı suan.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hiç güvenilmeyen bir işletim sistemi,win 10 değil,win bon olsa yine de sakat ,veya ben şahsen hiç güvenemem diyelim.Mutlaka bir anti virüs kurulmalı ,sadece program yüklemeyle de virüs bulaşmaz ,arkadaştan aldığın ve içinde müzik olup "kendime kopalıyayım" dediğin bir bellekle bile virüs girer ,anlamazsın,habire dosyalarına yazar durur ,yine anlamazsın.Bir arkadaşım var ,bu şekilde girmiş virüs ,her klasörün içinde "klasör ismi" ile bir exe varmış ,mesela "cem karaca" klasörü olsun ,o klasörün içinde "cem karaca.exe" :)
Virüs bulaşmaz demek ,doğru olmaz kısaca ,hele windows :hihi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Vista derim, Win 10 yine iyi.
HDD ile biraz işkence olabiliyor tabi. (Özellikle 5400 devir.)
Bir de millenium edition vardı evlerden ırak ?
Hiç güvenilmeyen bir işletim sistemi,win 10 değil,win bon olsa yine de sakat ,veya ben şahsen hiç güvenemem diyelim.Mutlaka bir anti virüs kurulmalı ,sadece program yüklemeyle de virüs bulaşmaz ,arkadaştan aldığın ve içinde müzik olup "kendime kopalıyayım" dediğin bir bellekle bile virüs girer ,anlamazsın,habire dosyalarına yazar durur ,yine anlamazsın.Bir arkadaşım var ,bu şekilde girmiş virüs ,her klasörün içinde "klasör ismi" ile bir exe varmış ,mesela "cem karaca" klasörü olsun ,o klasörün içinde "cem karaca.exe" :)
O virüsü bilirim pistir gerçekten

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ram en az 3 GB olmalı ram arttır 2gb ram al sorun kalmaz ram yetersiz az geliyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

adroid kur bak burda anlatım var bi dene

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Çok Doğrusun emmi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri