Wifi paylaşıyorum komşularımıza hangi sitelere girdiklerini öğrenebilirmiyim

K Çevrimdışı

koza42

Yeni Üye
1 Nis 2019
23
34
İnternet paylaşımı yasal değil. İnternetinizi kullanan kişi yasal olmayan işler yaparsa IP numarasından sizi bulurlar. Mesela sosyal medyadan terör ile ilişkili övücü paylaşımlar, siyasi hakaret içerikli paylaşımlar dava konusu olabilir. Ben kimseyle paylaşmıyorum.

O Çevrimdışı

osman1234

Aktif Üye
11 Haz 2018
141
23
Mesela kötü birşey yapan pc nin benim olmadığı kanıtlansa dahi ben ceza alırmıyım

K Çevrimdışı

koza42

Yeni Üye
1 Nis 2019
23
34
Kanıtlanıncaya kadar epey can sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Uç bir örnek vereyim. terör örgütü nün kullandığı haberleşme programı indirilmiş olsun. Allah korusun doğrudan gözaltına alınırsınız. Çok riskli. Tercih sizin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
İnternet paylaşımı yasal değil. İnternetinizi kullanan kişi yasal olmayan işler yaparsa IP numarasından sizi bulurlar. Mesela sosyal medyadan terör ile ilişkili övücü paylaşımlar, siyasi hakaret içerikli paylaşımlar dava konusu olabilir. Ben kimseyle paylaşmıyorum.
Mesela kötü birşey yapan pc nin benim olmadığı kanıtlansa dahi ben ceza alırmıyım
azmettirmekten evet =D
Hadi yine yazmadan durmayayım :)
İspat edene kadar zaten içerde 5 yıl geçer,daha kötü durumu ise düşünmek bile istemiyorum :ok

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
üni de 2 gece onların ortamında yatılı kaldığı için memuriyeti yanan ve halaa hak davası peşinde koşan bir komşum var.

derler ya, zaman kötü kolla ...

o zaman bu zaman işte.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Nasıl olsa paylaşmışsın, merak edecek bir şey kalmamış... Olumsuz bir durumda; polis kapını çaldığında, nerelere girip çıktıklarını ne halta bulaştıklarını öğrenirsin zaten... (Allah Korusun)

Üç lira beş lira için hiç yoktan sıkıntı yaşamaya gerek yok, paylaşmayın, paylaşımlı internet kullanmayın, kullandırtmayın...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri