Wifi paylaşıyorum komşularımıza hangi sitelere girdiklerini öğrenebilirmiyim | Tavsiye FORUMU

Wifi paylaşıyorum komşularımıza hangi sitelere girdiklerini öğrenebilirmiyim

koza42

Aktif Üye
1 Nisan 2019
23
30
İnternet paylaşımı yasal değil. İnternetinizi kullanan kişi yasal olmayan işler yaparsa IP numarasından sizi bulurlar. Mesela sosyal medyadan terör ile ilişkili övücü paylaşımlar, siyasi hakaret içerikli paylaşımlar dava konusu olabilir. Ben kimseyle paylaşmıyorum.

koza42

Aktif Üye
1 Nisan 2019
23
30
Kanıtlanıncaya kadar epey can sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Uç bir örnek vereyim. Fetö nün kullandığı haberleşme programı indirilmiş olsun. Allah korusun doğrudan gözaltına alınırsınız. Çok riskli. Tercih sizin.

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
9,028
61
İnternet paylaşımı yasal değil. İnternetinizi kullanan kişi yasal olmayan işler yaparsa IP numarasından sizi bulurlar. Mesela sosyal medyadan terör ile ilişkili övücü paylaşımlar, siyasi hakaret içerikli paylaşımlar dava konusu olabilir. Ben kimseyle paylaşmıyorum.
Mesela kötü birşey yapan pc nin benim olmadığı kanıtlansa dahi ben ceza alırmıyım
azmettirmekten evet =D
Hadi yine yazmadan durmayayım :)
İspat edene kadar zaten içerde 5 yıl geçer,daha kötü durumu ise düşünmek bile istemiyorum :ok

trkkrsy 

Süper Üye
26 Aralık 2017
809
39
üni de 2 gece onların ortamında yatılı kaldığı için memuriyeti yanan ve halaa hak davası peşinde koşan bir komşum var.

derler ya, zaman kötü kolla ...

o zaman bu zaman işte.

Domestos 

JaDeD
Süper Üye
3 Temmuz 2018
2,798
47
Nasıl olsa paylaşmışsın, merak edecek bir şey kalmamış... Olumsuz bir durumda; polis kapını çaldığında, nerelere girip çıktıklarını ne halta bulaştıklarını öğrenirsin zaten... (Allah Korusun)

Üç lira beş lira için hiç yoktan sıkıntı yaşamaya gerek yok, paylaşmayın, paylaşımlı internet kullanmayın, kullandırtmayın...