Warmhaus mu buderus mu

L Çevrimdışı

La1end

Yeni Üye
9 Eki 2019
31
39
Internetten Buderus logamax gb062 24kw kombi aldik 4200 civarı indirimle 3950 ye geldi umarim sorun çıkarmaz

Nasil taktiracaz henüz araştırıyoruz yalnız garanti dışı kalmamasi için kutu açılması ve montajinin gaz dağıtım şirketine bağlı sertifikalı firma tarafından yapılması gerekliymiş firma yolacak bizi anlaşılan

Bide gider lazımmış kombi bi duvarda gider karşı duvarda gidere gönderemicez duvarı delip balkona verirlerse olur mu?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İşte, o yüzden bölgenizde servisi iyi olan uygun fiyatlı bir alternatif de tercih edilebilir.
İnsanlar bana kombi konusunda marka üzerinden tercihte bulunuyorlar gibi geliyor. :bilmiyom
Internetten Buderus logamax gb062 24kw kombi aldik 4200 civarı indirimle 3950 ye geldi umarim sorun çıkarmaz

Nasil taktiracaz henüz araştırıyoruz yalnız garanti dışı kalmamasi için kutu açılması ve montajinin gaz dağıtım şirketine bağlı sertifikalı firma tarafından yapılması gerekliymiş firma yolacak bizi anlaşılan

Bide gider lazımmış kombi bi duvarda gider karşı duvarda gidere gönderemicez duvarı delip balkona verirlerse olur mu?
Gider yoğuşma şeyi değilmi ya altına ufak bi şişe koyun bence

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Altına 5 litrelik şişe de koyabilirsiniz, ki oraya servisler hortum takıyor zaten o konuyu fazla dert etmeyin derim.

L Çevrimdışı

La1end

Yeni Üye
9 Eki 2019
31
39
Kombi geldi buderus müşteri hizmetlerini aradim bilgi almak için bizim servisler montaj yapmaz sen kendin yaptiracaksın bayinin birine yonlendirirler onlar montajını yapar tekrar proje çizilecek vs en son servis gelecek bakacak onay verecek dedi tmm dedim masrafa girecez yani

L Çevrimdışı

La1end

Yeni Üye
9 Eki 2019
31
39
gaz dağıtım sirketinin yetkili servislerinden bir kaçiyla görüştüm birisi 1100 lira dedi napiyon abi kombiyi söküp yenisini takacan hat çekmeyecen dedim başka yere bak o zaman dedi 750 lira 450 lira vs araştırmak lazım herkes farklı fiyat söylüyor en son eve yakın bi yer vardi onlara gittim gelip baktilar ocak fleksi değişecekmiş başkada değişecek bişey yok kombi değişimi proje hepsi içinde 550 ye anlaştık yalniz balkonda pimapen var baca uzatmali orjinal değilse servis orjinal olacak derse onay vermez orjinal takilir sen bi şansını dene dediler proje çizilip onay gelince kombiyi değişmeye gelecekler

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
babamların emektar doğal gazlı şofben çok problem çıkardığı için emekliye ayırdık. bende demirdöküm şofben aldım sucu arkadaşa montajını yaptırdım.doğalgaz borusunu ve elektrik bağlantısınıda kendim yaptım. servis geldi tamam abi sen halletmişsin dedi serinonun fotosunu çekti.gitti. proje vs işini anlamadım. eski kombi sökülüp yeni kombi bağlanacak.250tl montaj işçiliği var . servisde gelip açılış ve ilk çalıştırma yapıp kullanım konusunda bilgi verip gidecek. tekrardan doğalgaz borusu tadilatımı yaptıcaksınız anlamadım niçin proje isteniyor.:alala:alala

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
babamların emektar doğal gazlı şofben çok problem çıkardığı için emekliye ayırdık. bende demirdöküm şofben aldım sucu arkadaşa montajını yaptırdım.doğalgaz borusunu ve elektrik bağlantısınıda kendim yaptım. servis geldi tamam abi sen halletmişsin dedi serinonun fotosunu çekti.gitti. proje vs işini anlamadım. eski kombi sökülüp yeni kombi bağlanacak.250tl montaj işçiliği var . servisde gelip açılış ve ilk çalıştırma yapıp kullanım konusunda bilgi verip gidecek. tekrardan doğalgaz borusu tadilatımı yaptıcaksınız anlamadım niçin proje isteniyor.:alala:alala
Cihazın garantisinin başlaması için çizdiriliyor diye biliyorum. 3 sene önce bizde değiştik kombiyi ama proje felan çizdirmedik eskisinin yerine takıldı. Takan ustada komşumuz olduğu için bi sorun olduğunda gelip bakıyor sağolsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt