Vodafone faturalı hat Rezaleti

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Vodafone su sekilde bilgi paylasmis ;sizin tarifenizide ilgilendiriyor büyük ihtimalle

- Avantajlı Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı
ücretlendirilmeyecektir.

- İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında
ücretlendirme yapılır. Avantajlı Aşım Paketi stepli bir pakettir. Her 500MB bittiğinde yeni
500MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Fatura
dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

- Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri
birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım Paketi
IPTAL AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Konusma Aşım Paketi
IPTAL AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı SMS Aşım Paketi
IPTAL AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda
paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

yazinin tamami incelemek isterseniz.

Kota dolunda otomatik durmayı bile ücretle satmasalar keşke.:sopa1
Otomatik ek paket saçmalıktan başka bir şey değil bence.:bilmiyom

Vodafone'un çağrı merkezi ile sorun halletmek ayrı bir olay zaten.
Yeni faturalı tarife yaptım ama gel gör ki çağrı merkezi çalışanı onu taahhütsüz fiyattan kaydetmiş.
Oysa benden teyit alırken belirttiği fiyat farklıydı.
Yani bu şirketin Türkiye'de nasıl bir risk yönetimi var, nasıl bir çağrı merkezi çalışanı eğitim süreci var anlamak güç.:kop

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Selâmün aleyküm merhaba
öncelikle hayırlı işler ve çalışmalar .

bizler hakkımızı korumayı bilmiyoruz , sadece kendine müslüman .
birlik yok kanunlarla bu gibi durumlar engellenmiyor sadece bizler partiler peşinde koşarız kendimizi tatmin ederiz bir kısmda işini bilir kendine bile bu durum ( konu ) yapılsa sesini çkarmaz .
ben bu gibi firmalarla telefon ve yazı yazmaktan bıktım birde karşı yazışma email yazısnıı yayınlama izni bile dava konusu olur diye uyarı metni düşmüş ( 3. sahis )
bu gibi durumlar kanunlaşmadığı sürece mahkumuz .
sadece konuşuruz böyle .
birbirimizi bilgilendirelim .
sağlıcakla kalın .

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ne zaman, taahhütlü sözleşmeyi okuyup anlayıp imzalama kültürüne ulaşırsak, o zaman videodaki anlatılanlara ihtiyacımız olmaz...

Her işte olduğu gibi, önce ateş ederek, sonra nişan almaya çalışıyoruz...

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Ne zaman, taahhütlü sözleşmeyi okuyup anlayıp imzalama kültürüne ulaşırsak, o zaman videodaki anlatılanlara ihtiyacımız olmaz...

sadece taahhütlü sözleşmeyi okumak yetmez .
sorun , labirent gibi anlaşma yapılması için olanak verilmesinde , yarı avukat olmak bilğisi lazım .

dolandırıcı banka şifresini soruyor , ne diye istiyorsun demiyor ,sonra şifreyi veriyor . ne bekliyorsunuz !!! bu halktan .
bu yüzden labirent gibi anlaşma yapılmaması için önlemler anılmalı devlet tarafından .

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Vodafone su sekilde bilgi paylasmis ;sizin tarifenizide ilgilendiriyor büyük ihtimalle

- Avantajlı Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı
ücretlendirilmeyecektir.

- İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında
ücretlendirme yapılır. Avantajlı Aşım Paketi stepli bir pakettir. Her 500MB bittiğinde yeni
500MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Fatura
dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.

- Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konusma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri
birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım Paketi
IPTAL AVANTAJLI ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Konusma Aşım Paketi
IPTAL AVANTAJLI KONUSMA yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı SMS Aşım Paketi
IPTAL AVANTAJLI SMS yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda
paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir.

yazinin tamami incelemek isterseniz.
benim tarifem bunlardan değil.akıl küpü 2 gb tarifesi
mt yi aradığımda bunu iptal edebileceğim bilgisi paylaşılmadı
faturasızdan faturalıya geçerken sözleşmeyi digital ortamda ,tablet üzerinden yapmıştık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bende genelde okumaya çalışıyorum bazen taahhütler 2-3 sayfa olabiliyor.mesela bankalardaki sözleşmeler genelde böyle .en on kredi kartı başvusu yapmıştım.taahütnameyi okuamak bayağ zaman alırdı ve üşendim okumaya.bundaki taahütnamede talet üzerinden yaptık.sadece tabletden imza atmıştım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkaplanda uygulamalar veri tüketiyor olmasın? :alala
Mesajlar bazen geç gelebilir, o da bir ihtimal tabi.
Bana bazen hiç gelmiyor. :kop
telefondaki veri kullanım bilgisi ne işe yarar anlamadım
bazen aşmadığımhalde 2 gb internet kullandınız uyarısı verir
şimdi de baktım aylık 2 gb kullanmamış gözüküyorum

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri