VESTEL Z20 KULLANANLAR

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Vestel geçmişteki hatalarını yapmıyorsa alınabilir.
Ama yine de gelecek görmüyorum Vestel'in akıllı telefonlarında.

unutmayın hocam samsung zamanında e250 d600 gibi leş telefonları üretmiş bir firmadır.Şuan z30 çok daha iyi olmuş.

Projem kabul edilseydi yada edilirse geleceğin iphone nu olur.Şarj olayını kesinlikle çözmüş bulunuyorum ancak yapacam firma yok.Şu projemi lg samsung a sunsam şuan koredeydim.:clap

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
unutmayın hocam samsung zamanında e250 d600 gibi leş telefonları üretmiş bir firmadır.Şuan z30 çok daha iyi olmuş.

Projem kabul edilseydi yada edilirse geleceğin iphone nu olur.Şarj olayını kesinlikle çözmüş bulunuyorum ancak yapacam firma yok.Şu projemi lg samsung a sunsam şuan koredeydim.:clap

Şu an yakın fiyat cihazlara baktığımda aynı veya yakın işlemcinin kullanıldığını görüyorum ama yazılım tarafı da beni endişelendirmiyor değil.
Samsung, Huawei bunlar hata yapıyor diye Vestel de hata yapmak zorunda değil bence.
Sağlam bir fikriniz varsa, işin yasal tarafını araştırın (çalınmaması adına), sonra nerede değer görüyorsa orada gerçekleştirin derim ben. :sirit

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Şu an yakın fiyat cihazlara baktığımda aynı veya yakın işlemcinin kullanıldığını görüyorum ama yazılım tarafı da beni endişelendirmiyor değil.
Samsung, Huawei bunlar hata yapıyor diye Vestel de hata yapmak zorunda değil bence.
Sağlam bir fikriniz varsa, işin yasal tarafını araştırın (çalınmaması adına), sonra nerede değer görüyorsa orada gerçekleştirin derim ben. :sirit

çok sağlam bir fikir açıkcası basitte ancak firmalar niçin yapmıyor anlamıyorum.Tamamen ihtiyaç doğrultusunda aklıma geldi.

Yasal falan uğraşamam hocam eşimle minimalist insanlarız alsınlar kullansınlar vestel city de masraflar şirketten bir haftalık tur yeterli benim için.Ülkem kazansın yeterli benim için.Ufaktan pay verseler yeter.Belki de şuan üzerinde çalışıyorlardır bilemem 2 yıl sonra görürsem şaşırmam.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
çok sağlam bir fikir açıkcası basitte ancak firmalar niçin yapmıyor anlamıyorum.Tamamen ihtiyaç doğrultusunda aklıma geldi.

Yasal falan uğraşamam hocam eşimle minimalist insanlarız alsınlar kullansınlar vestel city de masraflar şirketten bir haftalık tur yeterli benim için.Ülkem kazansın yeterli benim için.Ufaktan pay verseler yeter.Belki de şuan üzerinde çalışıyorlardır bilemem 2 yıl sonra görürsem şaşırmam.

Şarj olayı deyince batarya ile ilgili birşey buldunuz zannettim.
Varsa bir tasarımınız ya da altyapısı olan bir fikriniz şansınızı deneyin anlamında dedim. :sirit
Vestel hakkında düşüncelerim belli de, o isimlerin hedefi olmak istemiyorum. :hihi

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Şarj olayı deyince batarya ile ilgili birşey buldunuz zannettim.
Varsa bir tasarımınız ya da altyapısı olan bir fikriniz şansınızı deneyin anlamında dedim. :sirit
Vestel hakkında düşüncelerim belli de, o isimlerin hedefi olmak istemiyorum. :hihi

Hem batarya hemde şarj olayı var aslında hocam.Güzel bir fikir yarın dosyalarımı Ado hocamla paylaşıcam üst düzey birine iletme şansı varsa artık.Ben ve eşim teknoloji ye meraklı olduğumuza burası da böyle şöyle olsaymış dediğimiz çok şey oluyor hocam bizde fikir çok da sabah 8.30 işe akşam 5.30 da evde olmazsam çıldırıyorum günlük yaşıyoruz malasef.

A Çevrimdışı

Aga44

Yeni Üye
15 Eyl 2018
10
48
Vestelden dün para iadesi talebi yaptım beni hiç üzmeden para iadesi talebim kabul edildi hemen.ürünün bana ulaşması 4 5 günü bulacak diye.dün akşam bende tekrar z20 lansman paketi aldım.açar açmaz güncelleme geldi yaptım.ve ohh çektim.en ufak sorun yok.parmak izi çok seri .cağrı sonlandı hatası yok.dün akşam ful şarz yaptım 100% kurcaladım bayagı 30 kullanım sonunda şarz şuan %62 de .

En son haziran ayı paylasımınız olmus, telefon hakkındaki görüslerinizi bilmek isterim tavsiye edermisiniz.

A Çevrimdışı

Aga44

Yeni Üye
15 Eyl 2018
10
48
29/09/2018 tarihinde vatan bilgisayardan 1.999,99 TL lansman paketini aldım 2 gündür kullanıyorum daha doğrusu telefonu anlamaya çalışıyorum ıponeden sonra değişik geldi. güzel telefon

D Çevrimdışı

deryaelcin

Yeni Üye
2 Ara 2018
2
34
Ben de ürünü almayı düşünüyorum. Değişiklik var mı ürünle ilgili.. İlgili mesajlarınız için teşekkürler.

D Çevrimdışı

deryaelcin

Yeni Üye
2 Ara 2018
2
34
Ekran: 5.65 inç Full HD+ 18:9
Yonga Seti: Qualcomm Snapdragon 630 (2.2 GHz 8 çekiridek)
RAM: 4 GB
Dahili Depolama: 64 GB
Ana Kamera: 16 MP + 5 MP, 4K 30 FPS, 1080P 120 FPS
Selfie Kamerası: 8 MP, flaş
İşletim Sistemi: 8.0 Oreo
USB Arabirimi: USB Type-
Hocam son durum nedir. Yeni telefonda da aynı sorunlar var mı? Bilgi verir misiniz? Almayı düşünüyorum.

A Çevrimdışı

Aga44

Yeni Üye
15 Eyl 2018
10
48
Hocam son durum nedir. Yeni telefonda da aynı sorunlar var mı? Bilgi verir misiniz? Almayı düşünüyorum.
Telefonu 3 aydır kullanıyorum, benim için gayet güzel bir telefon herhangibir sıkıntı yaşamadım.

İşletim sistemi 8.1 veya 9.0 yükseltilecekmi bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı.

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
kusura bakmayın rahatsızlığımdan dolayı uzun süre giremedim foruma.hocam son durum benim cihaz sıkıntılıydı.vodafone çağrı kesilmesi.ve play storede sertefikasız cihaz uyarı nedeniyle servise verdim iade yada değişim kararı çıktı.iade yaptım son durum hakkında bilgim yok.

N Çevrimdışı

Nebileyimben

Yeni Üye
28 Ocak 2018
4
9 aydır kullanıyorum ve çok memnunum, artı yönleri donma yok, şarjı çok iyi gidiyor ve hızlı doluyor, dokunmatik iyi, ön kamera çok iyi, vodafone kullanıyorum kesilme olmuyor bende, tek eksi tarafı arka kamera kötü

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
ürünü 1009-tl gibi bir fiyata aldım kapalı kutu geldi fakat ürünün imalat tarihini ve Refurbished olup olmadığını nasıl öğreniriz üstadlar

pn kodu yada seri no ile öğrenmek mümkün mü acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt