VESTEL Z20 KULLANANLAR

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Vestelden dün para iadesi talebi yaptım beni hiç üzmeden para iadesi talebim kabul edildi hemen.ürünün bana ulaşması 4 5 günü bulacak diye.dün akşam bende tekrar z20 lansman paketi aldım.açar açmaz güncelleme geldi yaptım.ve ohh çektim.en ufak sorun yok.parmak izi çok seri .cağrı sonlandı hatası yok.dün akşam ful şarz yaptım 100% kurcaladım bayagı 30 kullanım sonunda şarz şuan %62 de .

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Vestelden dün para iadesi talebi yaptım beni hiç üzmeden para iadesi talebim kabul edildi hemen.ürünün bana ulaşması 4 5 günü bulacak diye.dün akşam bende tekrar z20 lansman paketi aldım.açar açmaz güncelleme geldi yaptım.ve ohh çektim.en ufak sorun yok.parmak izi çok seri .cağrı sonlandı hatası yok.dün akşam ful şarz yaptım 100% kurcaladım bayagı 30 kullanım sonunda şarz şuan %62 de .
Super haber güvenip tekrar almanız büyük cesaret ben tekrar almazdım. Sorun olmaması sevindirici haber bundan sonrasi da sorunsuz devam eder inşallah

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Ayrıca çözüm merkezinden bir kaç yetkiliyle uzunca görüştüm siz değerli ustalarıma danışmadan forum sitemizi referans olarak defalarca dile getirmiştim.z20 ve diğer mobil kullanıcılar için ve bugünkü görüşmemde forum sitemizi sorunları takip etmek amacıyla mobil arge takibe almış.siz ustalarıma danışmadan referans gösterip hata yaptıysam affola .

M Çevrimdışı

Mrcelik

Yeni Üye
30 Haz 2018
2
32
Merhabalar ben de yeni aldım bu telefonu daha dün elime ulaştı ufak birşey danışmak istiyorum izninizle..

Telefonla ilgili genel izlenimim olumlu tasarımı dizaynı çok güzel bunlar artı kısımlar gözümde.

Sadece bugün WhatsApp görüntülü konuşma ile 15 dakika görüştüm ve telefon aşırı ısınma yaptı yanlardan.

Bu gayet olağan rutin birşey ben mi pinpirikli davranıyoum yoksa bu ilerde başımı ağrıtacak bir olay mı :)
Kullanan arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim teşekkürler :)

sufi48 Çevrimdışı

sufi48 

Aktif Üye
29 Kas 2017
189
Merhabalar ben de yeni aldım bu telefonu daha dün elime ulaştı ufak birşey danışmak istiyorum izninizle..

Telefonla ilgili genel izlenimim olumlu tasarımı dizaynı çok güzel bunlar artı kısımlar gözümde.

Sadece bugün WhatsApp görüntülü konuşma ile 15 dakika görüştüm ve telefon aşırı ısınma yaptı yanlardan.

Bu gayet olağan rutin birşey ben mi pinpirikli davranıyoum yoksa bu ilerde başımı ağrıtacak bir olay mı :)
Kullanan arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim teşekkürler :)
Öncelikle hayırlı olsun.1.15.0 yazılımından sonra biraz ısınma yaptı bende .yeni yazılımı yaptıktan sonra google hesabını kaldırıp fabrika ayarlarına döndürün sorun kalmıyor.ısınmada olmuyor.bendede oldu ısınma bu şekilde sorun ortadan kalktı..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Abi madem oluyordu, Veya madem ki yeni ürünlerde bu sorun yok. ne diye tüketicileri bin türlü kelime oyunu ile oyalarsınız anlamam ki?

Hocam af buyur şimdi sana deseler ki ''Değerli müşterimiz yaşadığınız sorunun farkındayız, problemin kaynağını da bulduk, sizden ricamız en yakın servisimize ürünü tesim edin, biz size sorunsuz yenisini göndereceğiz''

Kim ne kaybeder bu yaklaşımdan? :alala

M Çevrimdışı

Mrcelik

Yeni Üye
30 Haz 2018
2
32
Hocam ben daha güncellemelerin hiçbirini yapmamışım daha sonra yaparım demiştim kalmıştı :)
Teşekkür ederim uyardığınız için..

Öncelikle hayırlı olsun.1.15.0 yazılımından sonra biraz ısınma yaptı bende .yeni yazılımı yaptıktan sonra google hesabını kaldırıp fabrika ayarlarına döndürün sorun kalmıyor.ısınmada olmuyor.bendede oldu ısınma bu şekilde sorun ortadan kalktı..

A Çevrimdışı

Aga44

Yeni Üye
15 Eyl 2018
10
48
A
İyi akşamlar arkadaşlar mediamakta bu telefonu 2100TL satıyorlar,
Sizlerin yazdıklarını okudum son olarak güncellemelerle sorunların ortadan kalktığı anlaşılıyor
Bu fiyata bu telefonu almalımiyim veya bu fiyat aralığında başka bir telefon tavsiyen iz varmı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A
Sizlerin yazdıklarını okudum son olarak güncellemelerle sorunların ortadan kalktığı anlaşılıyor
Bu fiyata bu telefonu almalımiyim veya bu fiyat aralığında başka bir telefon tavsiyen iz varmı
Umut Barış Umut Barış ne dersin? Z20 deki kronik sorun giderildi mi aslında önce bunun bilgisini alalım derim ben :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
A

Merhaba. Telefona dair beklentilerinizi belirtirseniz daha net tavsiyeler verebiliriz.
Z20 ekran, depolama yönünden fena değil. Cihazı elimle görmedim ancak 427 PPI kötü bir değer değil ekran için.
Kamera konusunda tatmin etmeyebilir, batarya daha yüksek olsa daha iyi olabilirmiş.

2100 lira bence biraz fazla bu cihaza.
Kamera konusunda daha iyi iş çıkarabilecek, bataryası daha yüksek, güncelleme desteği yönünden daha iyi Xiaomi Mi A2 Lite önerebilirim. (Daha ucuz.)
Cihaz saf Android arayüzü ile gelmekte. O yönden biraz yavan ve kullanışsız kalabilir.
Z20 alacağım diyorsanız da internete bakın derim daha ucuza satan yerler var.

Nokia 8'e de bakabilirsiniz.
Pureview yazılımın hakları Microsoft'ta olduğu için şu an ki yeni Nokia cihazlar bu imkandan faydalanamıyor.
Ve sanırım Nokia'nın bu telefonlarda gelen kamera yazılımı sorunlu diye hatırlıyorum.
Olması gerekenden düşük bir kalitede çekim yapıyormuş fabrikadan gelen uygulama.
Onu da kullanıcılar Play Store'dan buldukları bir uygulama ile halletmişler sanırım.
Nokia 8 işlemcisi nedeniyle Z20 ve Mi A2 Lite'dan oldukça üstün.
Bu cihaz da saf Android arayüzü ile gelmekte maalesef.
Güncelleme konusunda da Nokia gayet kararlı bir tutum izliyor görünene göre.
Sadece cihazın bataryası özelliklerine göre biraz düşük kalmış bana kalırsa.

Huawei P20 Lite veya P Smart modellerine de bakabilirsiniz. (Gerçi P20 Lite bütçenizi aşıyor ama.)
Tüm özelliklerini kıyaslayamam ancak P20 Lite bana kalırsa P Smart'ın süslüsü gibi görünüyor.
Belki P20 Lite güncelleme konusunda bir tık önde olabilir.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bilgilendirme için teşekür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu konu önemli Telefonu almamda
Venüs serisinin sıkı bir takipçisi olarak eşime 5580 aldım aynı zamanda nereden baksanız en az 8 kişiye almasına vesile oldum.5580 özellik fiyat performans anlamın çok iyi bir cihaz.Birde e3 böyle sayılabilir.

Ancak ne yazıkki z10 ve z20 için aynı şeyleri söylemem biraz güç.Z20 şuan 1800 civarına satılıyor bu fiyata huawei mate 10 lite vs varken z20 mantık dışı kalıyor.

Z10 da zaten kronik gps sorunu vardı çoğu tüketici yi gücendirdiler bu konuda sıkıntıyı kabul etmediler.Birde sanırsam sanal tuş sorunu vardı.

Z20 şöyle bir 1100Tl bandına inebilse gayette alınabilir bir cihaz.

A Çevrimdışı

Aga44

Yeni Üye
15 Eyl 2018
10
48
Merhaba. Telefona dair beklentilerinizi belirtirseniz daha net tavsiyeler verebiliriz.
Z20 ekran, depolama yönünden fena değil. Cihazı elimle görmedim ancak 427 PPI kötü bir değer değil ekran için.
Kamera konusunda tatmin etmeyebilir, batarya daha yüksek olsa daha iyi olabilirmiş.

2100 lira bence biraz fazla bu cihaza.
Kamera konusunda daha iyi iş çıkarabilecek, bataryası daha yüksek, güncelleme desteği yönünden daha iyi Xiaomi Mi A2 Lite önerebilirim. (Daha ucuz.)
Cihaz saf Android arayüzü ile gelmekte. O yönden biraz yavan ve kullanışsız kalabilir.
Z20 alacağım diyorsanız da internete bakın derim daha ucuza satan yerler var.

Nokia 8'e de bakabilirsiniz.
Pureview yazılımın hakları Microsoft'ta olduğu için şu an ki yeni Nokia cihazlar bu imkandan faydalanamıyor.
Ve sanırım Nokia'nın bu telefonlarda gelen kamera yazılımı sorunlu diye hatırlıyorum.
Olması gerekenden düşük bir kalitede çekim yapıyormuş fabrikadan gelen uygulama.
Onu da kullanıcılar Play Store'dan buldukları bir uygulama ile halletmişler sanırım.
Nokia 8 işlemcisi nedeniyle Z20 ve Mi A2 Lite'dan oldukça üstün.
Bu cihaz da saf Android arayüzü ile gelmekte maalesef.
Güncelleme konusunda da Nokia gayet kararlı bir tutum izliyor görünene göre.
Sadece cihazın bataryası özelliklerine göre biraz düşük kalmış bana kalırsa.

Huawei P20 Lite veya P Smart modellerine de bakabilirsiniz. (Gerçi P20 Lite bütçenizi aşıyor ama.)
Tüm özelliklerini kıyaslayamam ancak P20 Lite bana kalırsa P Smart'ın süslüsü gibi görünüyor.
Belki P20 Lite güncelleme konusunda bir tık önde olabilir.
Değerli tavsiyelerine ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
Vestelle ilk tanışmam geçen sene 55 ekran 9100 tv ile oldu ve memnunum,
Farklı markalara para vermekten se yerli olmasi en ideali bana göre
Tekrar teşekür ederim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Değerli tavsiyelerine ve bilgilendirme için teşekkür ederim.
Vestelle ilk tanışmam geçen sene 55 ekran 9100 tv ile oldu ve memnunum,
Farklı markalara para vermekten se yerli olmasi en ideali bana göre
Tekrar teşekür ederim

Vestel geçmişteki hatalarını yapmıyorsa alınabilir.
Ama yine de gelecek görmüyorum Vestel'in akıllı telefonlarında.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt