Vestel Wireless Display

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
38
Başka cihaz (telefon vs) bağlayınca durum ne oluyor ?
Öncelikle bunu da belirtelim. TV de mi yoksa PC de mi sorun var öyle ilerlesek daha iyi olur
iphone cihazım var ve ekran yansıtma özellikleri zaten hiç bulmuyor televizyonu. bilgisayarda ise her seferinde buluyor ancak yukarıda yazdığım şekilde oluyor. dün tesadüfen bir kere bağlanıp ekranı yansıttı ancak şu an yine aynı sorun var.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
38
şimdi tekrar ihtiyacım oldu, wireless display açıyorum televiyzondan, windowsta arama yapıp televizyonu da buluyor ama bağlanmıyor. neye göre oluyor anlamadım..

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
38
TV yazilim güncel mi? PC driver güncel mi? Miracast desteği var dimi ? PC win10 dimi ? Umut Barış Umut Barış hosbulduk hosbulduk
herşey güncel. miracast var ve önceden de arada çalıştı bu olay ama neye göre çalışıp çalışmadığını çözemedim. mesela vestel smart center programında da öyle. telefon televizyona bir bağlanıyor bir bağlanmıyor. tahminm modemle alakalı bir durum var. windows 10 mevcut ve son sürümü.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
herşey güncel. miracast var ve önceden de arada çalıştı bu olay ama neye göre çalışıp çalışmadığını çözemedim. mesela vestel smart center programında da öyle. telefon televizyona bir bağlanıyor bir bağlanmıyor. tahminm modemle alakalı bir durum var. windows 10 mevcut ve son sürümü.
Protokol sorunu olabilir.
Altyapıyı sağlam kurmayınca olmuyor.
Ben bunun sebebini hep üretici kaynaklı görüyorum.
Ucuz mal kovalama peşinde oldukları için. :hihi

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
38
Protokol sorunu olabilir.
Altyapıyı sağlam kurmayınca olmuyor.
Ben bunun sebebini hep üretici kaynaklı görüyorum.
Ucuz mal kovalama peşinde oldukları için. :hihi
merhaba, vdsl modemim sorunlu bir modemdi (huawei hg658 v2). genel stabilite de sorunluydu. yukarıda yazdığım gibi sanırım modemdenmiş. çünkü araya bir tane xiaomi mi 4A router ekledim hem wifi hızım ve stabilitem arttı hem de televizyonla ilgili bahsettiğim sorunlar ortadan kalktı. diğer arkadaşlara da bilgi olması açısından yazmak isteim. iyi forumlar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
merhaba, vdsl modemim sorunlu bir modemdi (huawei hg658 v2). genel stabilite de sorunluydu. yukarıda yazdığım gibi sanırım modemdenmiş. çünkü araya bir tane xiaomi mi 4A router ekledim hem wifi hızım ve stabilitem arttı hem de televizyonla ilgili bahsettiğim sorunlar ortadan kalktı. diğer arkadaşlara da bilgi olması açısından yazmak isteim. iyi forumlar.
ISS'lerin verdiği modemler de aynı sıkıntıları yaşatıyor hocam, paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Ucuz etin yahnisi maalesef, bir tane Huawei de ben de mevcut. :dry

A Çevrimdışı

arifakinti

Yeni Üye
8 Şub 2018
45
Yıl 2022 aynı sorun. Xiaomi cihazımla Samsung beko vs birçok TV ye bağlanırken vestel ve aynı yazılımı kullanan TV lerde sıkıntı yaşıyorum. Daewoo aldım şimdi ona da bağlanamıyorum.

Geri
Üst Alt