Vestel Wireless Display

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
242
39
PArdon buldum hocam bakıyorum hemen....
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

as.png

Bende şuan böyle hocam ....

asas6af38b8a8a396872.png

1 yaptım maleseef hocam değişen hiç bir şey yok Source kısmında Widi kalktı Miracast diye bir şey geldi.

hosbulduk hosbulduk olmadı hocam.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,453
Halen bekliyorum, Umarım kısa sürede çözümü bulunur.

Maalesef, senin kartta olmuyor,benim gördüğüm "olmaz" diyor ,ama By_Trol By_Trol da bir göz atsın ,belki benim kaçırdığım bir yer vardır
Öğle saatlerinde tekrar uğraştım wireless displayi çalışan MB96 ile de birebir aynı yaptım üç defa sistem çöktü maalesef wireless display aktif olmadı. MB95M uygun değil you tube denedim MB95 Gayet iyi çalışıyor.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,453
Full yazılımda eksik bir şey olabilir modlama full yazılıma yapılıyor. Onuda denemiş oldum fazla özellik açtım çöktü full yazılım yükledim modlama ile özellik açtım sonra güncelleme yazılımı yükledim. Modlama ile açılanlar full yazılımın içinde kalıyor güncelleme yazılımı modu bozmuyor.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Full yazılımda eksik bir şey olabilir modlama full yazılıma yapılıyor. Onuda denemiş oldum fazla özellik açtım çöktü full yazılım yükledim modlama ile özellik açtım sonra güncelleme yazılımı yükledim. Modlama ile açılanlar full yazılımın içinde kalıyor güncelleme yazılımı modu bozmuyor.
Eger widi sorunu olmayan ve kumanda sorunu cikarmayacak bir mb95 kart profili varsa 3 ü bir arada yüklenmek sarti ile denenebilir,olma ihtimali kart cökmezse var..mb120 vestel yazilimi philips mb120 profil ve philips güncelleme yazilimi kullanarak philipse cevirdim dün, smart menü ve kumanda dahil philips oldu,sadece logo ayni kaldi ama onu degistirmek kolay zaten....
**Konuyu okuyup denemek isteyen olursa ortaya cikacak sorunu kendisi cözemeyecek üyeler denemesin lütfen..

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,453
Eger widi sorunu olmayan ve kumanda sorunu cikarmayacak bir mb95 kart profili varsa 3 ü bir arada yüklenmek sarti ile denenebilir,olma ihtimali kart cökmezse var..mb120 vestel yazilimi philips mb120 profil ve philips güncelleme yazilimi kullanarak philipse cevirdim dün, smart menü ve kumanda dahil philips oldu,sadece logo ayni kaldi ama onu degistirmek kolay zaten....
**Konuyu okuyup denemek isteyen olursa ortaya cikacak sorunu kendisi cözemeyecek üyeler denemesin lütfen..
Kartın çökmesi sorun değil mboot yükleme aparatı ile geri hayata dönderiliyor. Wireles displayi çalıştığına emin olduğum MB95 Anakart denk gelirse onun full yazılımını yükleyeceğim ardından panel yazılımı o zaman anakartta mı eksik var yazılımda mı belli olur. Bu arada neredeyse tarih olma aşamasındaki karta uğraşıyoruz. :)

Geri
Üst Alt