Vestel Wireless Display

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Kartın çökmesi sorun değil mboot yükleme aparatı ile geri hayata dönderiliyor. Wireles displayi çalıştığına emin olduğum MB95 Anakart denk gelirse onun full yazılımını yükleyeceğim ardından panel yazılımı o zaman anakartta mı eksik var yazılımda mı belli olur. Bu arada neredeyse tarih olma aşamasındaki karta uğraşıyoruz. :)
Uyari konuyu acan üye ve bu konuda tecrbesi olmayan denemek isteyen üyelereydi zaten, bir ustaya amatör birisi olarak uyari yapmak haddim degil.
Buradaki anlattigim olayin mantigi bütün kartlar ve özellikler icin gecerli..

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
242
39
Ne hevesler ile beklemiştim, neyse canınız sağolsun hocam sizleride rahatsız ettim kusura bakmayın.
Öğle saatlerinde tekrar uğraştım wireless displayi çalışan MB96 ile de birebir aynı yaptım üç defa sistem çöktü maalesef wireless display aktif olmadı. MB95M uygun değil you tube denedim MB95 Gayet iyi çalışıyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,453
Uyari konuyu acan üye ve bu konuda tecrbesi olmayan denemek isteyen üyelereydi zaten, bir ustaya amatör birisi olarak uyari yapmak haddim degil.
Buradaki anlattigim olayin mantigi bütün kartlar ve özellikler icin gecerli..
Usta , sonuca ulaşması için yazdım üyelerde bir çok teknik donanım zaten yok yazılımsal olarak çözebilirsek her kesin işine yarayacak :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Eski tv lerimden ben de vaz geçemiyorum her ikisinde de LG panel var görüntü güzel hız ve anakart bakımından yeni tv alsam hangi panel ile karşılaşacağım belli değil :) Hız ve özellik olacak görüntü vasat olacak
Ben de ondan yanayım açıkçası.
Panel güzel olsun, varsın 50 tane kutu olsun.
All in one çözümü iyi üretmek ancak iyi donanımlarla ve mühendisliklerle olur.
O da ucuza olmaz.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Başa çıkamayınca eski dandik diye tabir edilen (gerçi gençken direk söylerdik bu sözü..) PC mi TV ye bağladım.. Sorun kökten sıfırlandı.. e maalesef bu durumda başka çare yoktu..iyi önerisi olan forumdaşların önerileri tabi ki daimadır..

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
38
arkadaşlar merhaba, regal 58r7540ua tv var. wireless display kaynağına geçip bilgisayarımdan kablosuz ekran aramasında tv u bulup bağlanmaya çalışıyorum. bağlanmaya çalışırken tv tepki verip wireless display uygulamasına bağlanıyor diyor ancak sonra bağlanmayıp ana ekrana dönüş yapıyor. neyi gözden kaçırıyorum acaba_?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
arkadaşlar merhaba, regal 58r7540ua tv var. wireless display kaynağına geçip bilgisayarımdan kablosuz ekran aramasında tv u bulup bağlanmaya çalışıyorum. bağlanmaya çalışırken tv tepki verip wireless display uygulamasına bağlanıyor diyor ancak sonra bağlanmayıp ana ekrana dönüş yapıyor. neyi gözden kaçırıyorum acaba_?
Başka cihaz (telefon vs) bağlayınca durum ne oluyor ?
Öncelikle bunu da belirtelim. TV de mi yoksa PC de mi sorun var öyle ilerlesek daha iyi olur

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
hosbulduk hosbulduk pc den yansıtma yapmıştı birde onun tavsiyelerini alalım

Geri
Üst Alt