Vestel Wireless Display

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
242
39
Merhabalar ,

TV' de Dahili Wi-Fi özelliği yok Onun yerine
aldım kullanıyorum. Sorun yok ama araştırmam sonucu Wi-Fi taktığımda Wifi Display cikmiyor. Onun için bir şeyler mi yüklemem gerekiyor.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
Not : Youtube sıkıntısız açılıyor.

TV Model : Vestel SMART 40PF7120 LED TV 277LB/MB95M

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Emin degilim ama dahili wifi gerekiyordu galiba.tv den profil alip resimdeki yerleri kontrol edebilir veya alip burada paylasirsaniz ben yardimci olurum.

16063781857591446693374.jpg

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
242
39
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
4-Usb belleği tvye takın ,Menü+4+7+2+5 ile servis menüye girin, " UsbOperations " üzerine gelin ve kumandadan OK tuşuna basın.

Bunu yapmam yeterlimi ? Bu dosyaların tamamını sizlemi paylaşayım.
evet yeterli. bu sekilde aldiginiz dosya icindeki sw profili bu programi kullanarak acmaniz gerekiyor.siz burada paylasin

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
242
39
evet yeterli. bu sekilde aldiginiz dosya icindeki sw profili bu programi kullanarak acmaniz gerekiyor.siz burada paylasin
Dosyayı size gönderirsem siz açabilir misiniz.
Akşam evde dosyayı inş alıp paylaşırım sizinle.
Original Wi-Fi Dongle cihazı takılı ilk aldigimda Youtube acilmiyordu. Ama son 1 kaç gündür, sorunsuz youtube uygulaması açılıyor. Şaşırdım açıkcası ama çocuklar için iyi oldu :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Dosyayı size gönderirsem siz açabilir misiniz.
Akşam evde dosyayı inş alıp paylaşırım sizinle.
Original Wi-Fi Dongle cihazı takılı ilk aldigimda Youtube acilmiyordu. Ama son 1 kaç gündür, sorunsuz youtube uygulaması açılıyor. Şaşırdım açıkcası ama çocuklar için iyi oldu :)
Mb95 de acildigina göre sanirim vestel youtube icin bir degisiklik yapti mb96 da da acildigi bilgisi paylasilmisti dün.dedigim sekilde dosyanizi paylasin ben yardimci olurum ,olacagindan emin degilim ama deneyebiliriz,

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam bende bunlar cikmadi .
Wifi dongle cihazini cikardim öyle yaptım ondan dolayı mı ?

2020-11-26_21-24-28.png

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hosbulduk hosbulduk

dosyayi zipden cikartip isimini "profile" yapin
"profile" dosyasini usb ye atip usb operations ile tv ye yükleyin,sonucu bildirirseniz sevinirim.

Geri
Üst Alt