VESTEL VENÜS CEP TELFONU YAZILIMLARI

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ustacım Selamlar;

Hangi Yazılımların, Hangi telefon modellerine, hangi programlarla ve nasıl yükleneceği konusunda bir çalışma yapılabilir mi acaba?

Mesela Benim telefonum VENÜS V4 Gold

Bu telefon için hangi yazılımı hangi programla nasıl yükleyeceğim telefonuma? :alala

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustacım Selamlar;

Hangi Yazılımların, Hangi telefon modellerine, hangi programlarla ve nasıl yükleneceği konusunda bir çalışma yapılabilir mi acaba?

Mesela Benim telefonum VENÜS V4 Gold

Bu telefon için hangi yazılımı hangi programla nasıl yükleyeceğim telefonuma? :alala
Abi sadece dosyayı indir ve kontrol et her şey için de mevcut. Nasıl yazılım atıldığından tutun, yazılım atılacak program dahi içinde. Hatta o program nasıl yüklenir içinde mevcut :sirit
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji
:ok:ok:ok:ok:ok
Usta saygılar selamlar;

Emeğiniz ve paylaşımınız için çok çok teşekkür ederim. Yararlı ve aynı zamanda faydalı bir konu olmuş ihtiyaç sahiplerinin işine yarayacaktır.
Teşekkürler hocam

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi sadece dosyayı indir ve kontrol et her şey için de mevcut. Nasıl yazılım atıldığından tutun, yazılım atılacak program dahi içinde. Hatta o program nasıl yüklenir içinde mevcut :sirit
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler hocam
Ooooo
O zaman süpermiş gerçekten.

Yalnız ustacım o zaman ilk mesajı revize ederek bu açıklamayı yazabilirmisin rica etsem :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
elimde bir HD uydu alıcısı var 3 sene'likmi ne uzun süredir duruyor. bir platform uydu alıcısı olduğundan kullanamıyorum yazılımla normal alıcı yapılabilmekteymiş 2-3 senedir yatıyor. Yazılımı (dosyalar içinde uydu yazılımı, yazılım yükleme programı, yazılımın nasıl yükleneceği, ve yükleme programın nasıl kullanılacağı bilgisiyle yayınlansa) böylece normal HD uydu alıcı olarak kullansak. bu platform alıcısı olanlarda çöpe gitmez normal olarak faydalanmış oluruz. NE DERSİN @fikoloji usta

Marka-model bilgisi verirseniz, birşeyler söylenebilir bence.:hihi
Yalnız uydu konusunu uydu forumunda konu açarak konuşursanız seviniriz. Burada konu dağılmasın. :ok

Tıklayın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri