VESTEL VENÜS CEP TELFONU YAZILIMLARI

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
pdf dosyasını okudum da 5020 modeli için anlatılmış sanırım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde iki adet part dosyası var rardan çıkarırken part 2 dosyası için dosyalar değiştirilsin mi diye uyarı veriyor değiştirimi seçeceğiz yoksa tümüne hayır mı diyeceğiz.
1. partta winrarla dosyaları çıkar de, aynı dosya için klasöre cıkaracak, ayrı ayrı çıkart demeyiniz

1. partta winrarla dosyaları çıkar de, aynı dosya için klasöre cıkaracak, ayrı ayrı çıkart demeyiniz
aynı anlatım geçerli

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33

aynı anlatım geçerli

Tek klasore cikarildigini biliyorum dosya isimleri ayni oldugundan var olan ile degistirilsin mi diye soruyor onu anlatmak istedim daha onceden cihazin vodafone derlemeli oldugundan soz etmistim peki herhangi bir guncelleme geldigi zamanda stok surumle birlikte guncelleme alir mi yoksa guncellemeyi gec mi alir bunu merak ediyorum yani stock surumun derlemesini flashlamaya deger mi sizce ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tek klasore cikarildigini biliyorum dosya isimleri ayni oldugundan var olan ile degistirilsin mi diye soruyor onu anlatmak istedim daha onceden cihazin vodafone derlemeli oldugundan soz etmistim peki herhangi bir guncelleme geldigi zamanda stok surumle birlikte guncelleme alir mi yoksa guncellemeyi gec mi alir bunu merak ediyorum yani stock surumun derlemesini flashlamaya deger mi sizce ?
aslıda vestel ürünleri eğer farklı satıcılardan örnek türktelekom veya wodofone gibi sattığında sadece açılışla alakalı değil özelliklerle alakalı değişikliklerde oluyor, misal veriyorum vodofonede kızılötesi aktif değilken aynı yazılımın venüsünde bu aktif gib gibi

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
aslıda vestel ürünleri eğer farklı satıcılardan örnek türktelekom veya wodofone gibi sattığında sadece açılışla alakalı değil özelliklerle alakalı değişikliklerde oluyor, misal veriyorum vodofonede kızılötesi aktif değilken aynı yazılımın venüsünde bu aktif gib gibi

Ben hepsiburada.com dan almistim vodafone uygulamalari ile geldi hepsini kaldirdim acilisida normal venus yaziyor yazilim stock androide yakin zaten onun disinda pek fark goremedim vodafone surumunde v 1.20.1 stock yazilim ise v 1.21.0 stock surume gecmeye deger mi diye dusunuyorum anakart ucmasin sonra.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Z10'daki GPS sorunu çözülmüş mü acaba,fikri olan varmıdır,çünkü bu yüzden almaktan son anda vazgeçtim,benim için önemli GPS.
Ayrıca venüs 5.5 ,VSP355g için 0.66 derleme nolu yazılımı varmıdır?,bendeki yazılım 0.64,hanımın teldeki fasafiso programları temizleyip,bazılarını da system klasöründen kaldırıp,kafama göre program(üstelik system olarak) yükledim,Ama nemelazım,elimde 0.66 yazılımı da olsun :gul

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Z10'daki GPS sorunu çözülmüş mü acaba,fikri olan varmıdır,çünkü bu yüzden almaktan son anda vazgeçtim,benim için önemli GPS.
Ayrıca venüs 5.5 ,VSP355g için 0.66 derleme nolu yazılımı varmıdır?,bendeki yazılım 0.64,hanımın teldeki fasafiso programları temizleyip,bazılarını da system klasöründen kaldırıp,kafama göre program(üstelik system olarak) yükledim,Ama nemelazım,elimde 0.66 yazılımı da olsun :gul
merhaba,
ne yazıkki bizim sistemde de 0.64 yazılımı mevcut, 0.66 yazılımına erişemiyoruz

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
F fikoloji bu yazılımların hangilerinin marshmallow, nougat, oreo olduğunu nasıl anlarım. Yanlarına yazma şansınız var mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt