VESTEL VENÜS CEP TELFONU YAZILIMLARI

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler stock yazılımın versiyonu v1.21.0 vodafone olan ise v1.20.1 o yüzden sorayım dedim peki oreo gelecek mi bilginiz var mı ?
Konuyla alakalı güncellemeler ne yazıkki paylaşilmiyor. Ve günümüz teknolojisi ile bizden önce telefonlara gidiyor. Bizim buradaki amacımız telefon çoker ne bilim ağırlaşır fabrika ayarları yerine yazılım atmak ister bundan yazilimları yukledim. Ayrıca venus telefonlarından bir çoğunda Google kullanıcı adını kaldırmadan fabrika ayarlarına çekilince telefon aynı kullanıcı Gmail hesabıyla açılmıyor. Bunu servise yaptirmak istemeyip,kendinizin de yaptırması içindir.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Herhangi bir driver gerekmiyor. Mtk programını açıp, hangi com da görüyorsa onu seçip start diyoruz %100 olunca telefonu kapaliyken USB bağla otamatik yukleme başlayacaktır

pdf dosyasını okudum da 5020 modeli için anlatılmış sanırım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herhangi bir driver gerekmiyor. Mtk programını açıp, hangi com da görüyorsa onu seçip start diyoruz %100 olunca telefonu kapaliyken USB bağla otamatik yukleme başlayacaktır

Birde iki adet part dosyası var rardan çıkarırken part 2 dosyası için dosyalar değiştirilsin mi diye uyarı veriyor değiştirimi seçeceğiz yoksa tümüne hayır mı diyeceğiz.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt