Vestel ve yan ürünleri smart portal sözleşme hatası Aralık 2022

Kizillar Çevrimdışı

Kizillar

Yeni Üye
31 Ara 2020
22
27
Farklı bir durum var uygulama menülerinin bulunduğu alan boş
evet uygulamar yok gibi görünüyor bende birçok işlem yaptım olmadı yazılım attım yükseltme yaptım dünden belli ugraşıyorum sonuç bana kumanda degişmek geldi uygulama sözleşme kabul edilmediginden çıkmıyor yüklü degil gibi görünüyor aslında yüklü ve kullanıla bilir durumda ben kendi şahsi fikrim başka bir yöntem varsa bilgilendirirseniz sevinirim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
evet uygulamar yok gibi görünüyor bende birçok işlem yaptım olmadı yazılım attım yükseltme yaptım dünden belli ugraşıyorum sonuç bana kumanda degişmek geldi uygulama sözleşme kabul edilmediginden çıkmıyor yüklü degil gibi görünüyor aslında yüklü ve kullanıla bilir durumda ben kendi şahsi fikrim başka bir yöntem varsa bilgilendirirseniz sevinirim
Her yıl bu tarz sorunlar oluyor üretici firma veya portal tarafı sorunu çözüyor şimdi herkese yeni kumanda aldırmak biraz abes olur. Sizin bilgilendirmeniz içinde teşekkürler.

Q Çevrimdışı

Qsonerq

Yeni Üye
5 Ocak 2019
3
28
IMG_20221208_225745.jpg
IMG_20221208_225830.jpg

Televizyon modeli ve yazılımı resimlerde görülüyor dün akşam tvnin kumandasından smart tuşuna basınca hiçbir uygulamanın olmadığını farkettim daha sonra tekrar yazılım atayım dedim cihaz 4725 ten silip usb ile yükledim cihazın desteklediği yazılım ile. tekrar smart tuşuna bastım ama uygulamalar doğal olarak yok. OK tuşuna basınca kullanım şartlarını bildiren bir sayfa açılıyor daha önce I AGREE deyip geçebiliyordum ilk yazılım yüklendiği zaman şimdi bu seçenek olmuyor takılı kalıyor gibi kumandanın sadece back ve exit tuşuna basınca çalışıyor ve kullanım koşulları kabul edilmiyor uygulamalar gelmiyor herhangi bir tepki yok tvde donma olmuyor kullanım şartlarını belirten yazılarda çıkmıyor bir çözümü var mıdır?
Aynı sorun benim Tv'de oldu çözüm var mi

Anablos Çevrimdışı

Anablos

Yeni Üye
9 Ara 2022
2
29
bu anakartta bu sorun birçok kişide mevcuttur çözümü en basit yötemi vestelin youtube tuşu olan vestel kumanda almak alırsanız youtubeye kumnda üzerinde sözleşmeye gerek kalmadan gire bilirsiniz

bu anakartta bu sorun birçok kişide mevcuttur çözümü en basit yötemi vestelin youtube tuşu olan vestel kumanda almak alırsanız youtubeye kumnda üzerinde sözleşmeye gerek kalmadan gire bilirsiniz

Halihazırda kumandam da YouTube ve Netflix tuşları var benim asıl sorunun Web'e girememek yani tarayıcıyı açmamak TV'de bu sözleşme kabul edememe sorunundan

A Çevrimdışı

archers70

Yeni Üye
25 Ağu 2019
5
54
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.
Televizyonum ana kartı nedir? V3 olduğunu nasıl anlarım :
WhatsApp-Image-2019-04-06-at-16.38.31.jpg

core güncelleme yazılım yükleme anlatım;tıklayınız

MB130 SMARTLI OLAN (TOSHİBA HARİÇ) BÜTÜN ÜRÜNLER İÇİN GEÇERLİDİR.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

SMART ÖZELLİĞİ OLMAYAN V3 MB130;

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

güncelleme ardından bu zamana kadar beğenediğiniz yazılım versiyonuna oy kullanarak yeni yükleyicilere faydada bulunmak için lütfen anketimize oy veriniz.
oy değişme hakkınız olduğu için yeni versiyonlarda düzenleyebilirsiniz.
merhabalar ;
benim V.3.62.4.0 versiyona ihtiyacım var Mb130 smart tv li. herşey çalışıyor tv de ama smart tv ye girmiyor. youtube açıyorum ama smart tv açılmıyor.
Mb13 / V.3.62.4.0 versiyona uygun yazılım hangisi? birde yazılım yükleme sorunumu çözer mi? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

ek1c1 Çevrimdışı

ek1c1 

Yeni Üye
27 May 2018
13
36
merhabalar ;
benim V.3.62.4.0 versiyona ihtiyacım var Mb130 smart tv li. herşey çalışıyor tv de ama smart tv ye girmiyor. youtube açıyorum ama smart tv açılmıyor.
Mb13 / V.3.62.4.0 versiyona uygun yazılım hangisi? birde yazılım yükleme sorunumu çözer mi? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Sanırım genel bir sorun var. Benim tv de de açılmıyor. Sözleşme sayfası boş görünüyor onaylayamayınca da açılmıyor. Youtube ve netflix açılıyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
merhabalar ;
Sorun yazılımsal değil mesajınızı ilgili konuya taşıdım yazışmaları okuyunuz.

A Çevrimdışı

archers70

Yeni Üye
25 Ağu 2019
5
54
Aynı sorun benim Tv'de oldu çözüm var mi
merhaba , bende de internete bağlı uygulamalar smrt tv de açılmıyor. dajha doğrusu kumandadan netflix ve youtube açıp girebiliyorum ama smrt tv açmak istediğimde aşağıdaki, gibi oluyor ve yanlarında diğer menuler çıkmıyor. çözümü ya da neden olduğunu bilen var mı?

jvc.png
jvc2.png

Yazınızı konuya taşıdım konudasınız.
teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Lütfen ayarlarınız la oynamayın 😊
Portalda sorun var şu an bildiğim kadarı ile TV mac adreslerini portal tanımıyor bu nedenle portal erişimi yok, çalışmaları sürdürülüyor yakında sonuçlanır.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt