Vestel ve yan ürünleri smart portal sözleşme hatası Aralık 2022

E Çevrimdışı

erhanisci

Yeni Üye
5 Eyl 2021
1
74
IMG_20221208_225745.jpg
IMG_20221208_225830.jpg

Televizyon modeli ve yazılımı resimlerde görülüyor dün akşam tvnin kumandasından smart tuşuna basınca hiçbir uygulamanın olmadığını farkettim daha sonra tekrar yazılım atayım dedim cihaz 4725 ten silip usb ile yükledim cihazın desteklediği yazılım ile. tekrar smart tuşuna bastım ama uygulamalar doğal olarak yok. OK tuşuna basınca kullanım şartlarını bildiren bir sayfa açılıyor daha önce I AGREE deyip geçebiliyordum ilk yazılım yüklendiği zaman şimdi bu seçenek olmuyor takılı kalıyor gibi kumandanın sadece back ve exit tuşuna basınca çalışıyor ve kullanım koşulları kabul edilmiyor uygulamalar gelmiyor herhangi bir tepki yok tvde donma olmuyor kullanım şartlarını belirten yazılarda çıkmıyor bir çözümü var mıdır?

K Çevrimdışı

kadmaster

Yeni Üye
9 Ara 2022
1
43
Herkese kolay gelsin...Yazılım güncelleme yapmama rağmen bir türlü youtube u açamıyorum...Şöyle bir ekran geliyor karşıma ve hiçbir kumanda tuşu basmıyor....

IMG_20221209_175325.jpg

Burayı bir türlü geçemiyorum...Herhangibir çözüm önerisi var mı acaba?

M Çevrimdışı

mkldrk

Yeni Üye
9 Ara 2022
3
30
Mb110s Vestel 40 FD7300 youtube netflix açiliyor ama uygulama indirilmiyor. Smart apps falan açılmıyır blu tv yi, indirmiştim artık giremiyorum. Çözümü varmıdır güncelleme yaptım Anakin v3.26.15 titanyum yükledim gene düzelmedi.

IMG_20221209_234217.jpg
IMG_20221209_023812.jpg

M Çevrimdışı

mkldrk

Yeni Üye
9 Ara 2022
3
30
Bendede aynı anakarta sahip vestel 40fd7300 var. Aynı sorun demediklerini denedim çözülmedi çözersen banada yardimci ol.

M Çevrimdışı

mozan

Yeni Üye
9 Ara 2022
1
18
Merhaba hocam Hitachi 55HT1700UD smart tv var youtube ve diğer uygulamalar kayboldu yardımcı olabilirmisiniz nasıl yükleyebilirim güncelleme mi yapmam gerekli

IMG_20221209_2317077d444b0e127e61e5.jpg

IMG_20221209_2229182820d131997da770.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mahmutu91

Yeni Üye
1 May 2022
3
33
Arkadaşlar iyi akşamlar vestel 50fd7300 mb211 anakartlı smart tvmde kendi kendine smart menüye girmeyeye başladı.şimdide smart menü imza kısmına girdiğinde metin içeriğini göstermediğinden onay veremiyorum.Netflix ve youtube da bir sorun yok.Çözümü var ise yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Z Çevrimdışı

zamansiz velet

Yeni Üye
10 Kas 2018
45
36
kolay gelsin jvc LT49VU73T smart menüye giremiyorum fabrika ayarlarına girdim hard reset attım ana yinede açmıyor 2 gündür yok en son yazılımı yüklü

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
kolay gelsin jvc LT49VU73T smart menüye giremiyorum fabrika ayarlarına girdim hard reset attım ana yinede açmıyor 2 gündür yok en son yazılımı yüklü
Smart portal ile alakalı bir sorun var son kullanıcının yapabileceği bir şey yok tv üretici firmanın portal iletişimi sorununu çözmesi beklenmeli

Son düzenleme:
Kizillar Çevrimdışı

Kizillar

Yeni Üye
31 Ara 2020
22
27
Merhaba Arkadaşlar

4-5 senedir kullandığımız Regal 48'' TV' de kendi kendine gelişen garip bir Smart TV sözleşme kabul etme ekranı bug'u ortaya çıktı alttaki resimde göreceğiniz üzere

IMG_20221209_210718.jpg

Sorun şu ki sözleşme kabul edilmeden Smart TV özelliği aktif edilemiyor ve sözleşme de yalnızca alta doğru inince yani hepsi görülünce kabul etme kısmı aktif oluyor ama ne olduysa sözleşme kısmı hem böyle gözüküyor hem de hiçbir tuş vs işlemiyor. Sözleşmeyi kabul edemediğim için de Smart TV kesinlikle açılamıyor. Netflix veya YouTube 'da böyle bir gereklilik olmadığı için sorunsuz açıklıyorlar. Şu an ki sürüm bilgileri şu şekilde TV' nin;

IMG_20221209_212015.jpg

Fabrika ayarlarına döndürmeyi denedim hiçbir değişiklik olmadı fakat resetleme sonrası kurulumdan sor böyle de bir sertifika hatası verdi her seferinde ;

IMG_20221209_212514.jpg

Forumu araştırdım ve cihaza uygun MB110S yazılımlarının hepsini denedim Titaniuim olan upgrade yazılımlarını ve flash disk ile Menu + 1505 yaparak güncelleme yaptım hep ama hiçbir yararı olmadı. Son sürüm olan V3.26.15'i denedim hep aynı sonuç.

Resmen kendi kendine TV bunu yaptı ne olduysa. Nasıl bir yol izlemem gerekir?
bu anakartta bu sorun birçok kişide mevcuttur çözümü en basit yötemi vestelin youtube tuşu olan vestel kumanda almak alırsanız youtubeye kumnda üzerinde sözleşmeye gerek kalmadan gire bilirsiniz

Bendede aynı anakarta sahip vestel 40fd7300 var. Aynı sorun demediklerini denedim çözülmedi çözersen banada yardimci ol.
bu anakartta bu sorun birçok kişide mevcuttur çözümü en basit yötemi vestelin youtube tuşu olan vestel kumanda almak alırsanız youtubeye kumnda üzerinde sözleşmeye gerek kalmadan gire bilirsiniz

bendede Regal 49. MB211 var onda da aynı sorun var.

Kizillar Çevrimdışı

Kizillar

Yeni Üye
31 Ara 2020
22
27
Arkadaşlar iyi akşamlar vestel 50fd7300 mb211 anakartlı smart tvmde kendi kendine smart menüye girmeyeye başladı.şimdide smart menü imza kısmına girdiğinde metin içeriğini göstermediğinden onay veremiyorum.Netflix ve youtube da bir sorun yok.Çözümü var ise yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler
bu anakartta bu sorun birçok kişide mevcuttur çözümü en basit yötemi vestelin youtube tuşu olan vestel kumanda almak alırsanız youtubeye kumnda üzerinde sözleşmeye gerek kalmadan gire bilirsiniz başka bir yöntemle düzelte bilecek varsa elbetteki yazacaktır ama benim görüşüm en kolay yöntem budur

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt