Önemli Vestel ve Vestel ürünü TV lerde Amazon Prime video aktif etmek

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
166
Sonunda Prime video ve Disney plus lu portal .. Hangi anakartlarda calistigini deneyerek test etmeniz gerekiyor,büyük ihtimalle sertifika hatasi verebilir bazi anakartlarda..
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

0702cf74-4ff4-49eb-8272-3397872238f9.jpg
Teşekkürler

X Çevrimdışı

xemxem tvsiye

Yeni Üye
4 Nis 2023
1
27
uygulamayi telefona kurup widi özelligi ile kullanmaniz mümkün
Bu şekilde olunca da telefonu kumanda ile yönetmek konusunda bir fikir olur mu?

Benim tv im regal 55r754u 55 Mb230 kullanıyor. Prime zaten açık geldi. Netflix exxen blutv mubi var. Ama spotify ve disney+ olsun istiyorum bilen var mı?

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bu şekilde olunca da telefonu kumanda ile yönetmek konusunda bir fikir olur mu?

Benim tv im regal 55r754u 55 Mb230 kullanıyor. Prime zaten açık geldi. Netflix exxen blutv mubi var. Ama spotify ve disney+ olsun istiyorum bilen var mı?

Disney plus linkini forumda paylastim ,ayrica ilk sayfada paylastigim portal icinde de var.
bu uygulama ile telefonunuzdan tv ye aktarmak da mümkün

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
teşekkürler. Deneyelim.

Edit: MB180E anakartlı Hi-Level 55UHL720 ile denedim. Webden fare ile kullanış sıkıntılı geldi. App storedaki web app tester ile denedim. Bu durumda kumanda tuşları ile kullanmak mümkün oldu. Sertifika hatası falan vermedi, üyeliğimi kaydedip kapatıp açtım. Çerezler kayıtlı kaldığından sıfırlanmadı.

Uygulamada gezinme biraz yavaş geldi. Diğer klasik benzerleri jet gibi halbuki. Tuşları kaydırırken tüm nesneleri geziyor. Oynat düğmesinde iken o üçgen ikonu seçiyor. Ne oradan ne de kumandadaki play tuşundan falan oynatamadım.

Yakında güncel cihazlara gelecektir sanıyorum. Olacak görünüyor.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Sonunda Prime video ve Disney plus lu portal .. Hangi anakartlarda calistigini deneyerek test etmeniz gerekiyor,büyük ihtimalle sertifika hatasi verebilir bazi anakartlarda..
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

0702cf74-4ff4-49eb-8272-3397872238f9.jpg
Bu portal hangi serilerde çalışıyor? Mb130s için Disney çalışan bir portal var mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt