Önemli Vestel ve Vestel ürünü TV lerde Amazon Prime video aktif etmek

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hosbulduk hosbulduk
Dun burada sormadan servis cagirmistim. Bugun 4te gelecekler. Eger tecrubeleriniz bu sorunuma bisey yapamiyacaklari yonundeyse iptal edeyim?
sizin tv nizde uygulama orjinal olarak var,büyük ihtimalle yazilimsal sorun ,ben dosyanizda bir iki düzenleme yapip yükleyecegim,ama sanirin servis zaten garanti kapsaminda müdahale edecektir ,kontrol etsinler.Ayrica isterseniz siz kendiniz factory reset yapmayi deneyebilirsiniz..menü 4725 tuslarina bastiktan sonra diagnostic secenegi icindedir..tüm ayarlariniz sifirlanir ,ayarlarinizi hotel mod ile yedeklemeniz mümkün önceden.

S Çevrimdışı

ser06

Yeni Üye
11 Eyl 2020
17
29
sizin tv nizde uygulama orjinal olarak var,büyük ihtimalle yazilimsal sorun ,ben dosyanizda bir iki düzenleme yapip yükleyecegim,ama sanirin servis zaten garanti kapsaminda müdahale edecektir ,kontrol etsinler.Ayrica isterseniz siz kendiniz factory reset yapmayi deneyebilirsiniz..menü 4725 tuslarina bastiktan sonra diagnostic secenegi icindedir..tüm ayarlariniz sifirlanir ,ayarlarinizi hotel mod ile yedeklemeniz mümkün önceden.
Cok tesekkurler. Servis baksin çözemezlerse resetlerim dediginiz gibi. Sağolun

S Çevrimdışı

serkanxx

Yeni Üye
16 Eyl 2020
10
39
mb130 v3 Televizyonumun hiç şansı yok yani açmak konusunda :) Sağlık olsun . Android TV Box lazım artık

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hosbulduk hosbulduk hocam mb211 Toshiba 29L2863DAT model televizyona ait swprofile bir bakar mısınz?

sizin tv nizde de prime video bulunmuyor.
mb130 ve mb211 anakarta sahip ve prime video var olan tv lerden profil dosyasi düzenleme yapildiktan sonra aktarilarak deneme yapilabilir,elinizde full yazilim olmasi sarttir,riskli islemdir ,yanlis bir düzenlemede tv cökme riski yüksektir.
Diger anakartlarda su andaki elimizde olan linklerle calismasi mümkün görünmüyor sadece ekran yansitmasi ile kullanilabilir.

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
anlıyorum, start url ile de olmaz o zaman değil mi? peki vestel güncelleme ile bu duruma müdahele edebilir mi?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
anlıyorum, start url ile de olmaz o zaman değil mi? peki vestel güncelleme ile bu duruma müdahele edebilir mi?
vestel ilk mesajda paylastigim ürünlerde yazilimsal anlamda destekliyor ,ama o ürünler piyasaya verildiginde primevideo türkiyede hizmet vermiyordu.Bence güncel olan tv ürünleri icin lisans alabilir cünki problem tamamiyle lisans ile ilgili,teknik yetersizlik söz konusu degil . Tahminen netflix calistirabilen anakartlar bu uygulamayi da calistirmasi gerekir.
Eger dogru linki bulursak starturl ile kesin olur.

İ Çevrimdışı

İzmirhigh

Yeni Üye
25 May 2018
29
42
50vu73t lerimize vestel tarafından amazon prime lar güncelleme ile yüklenirse müthiş olur ☺

F Çevrimdışı

FatihMurat

Yeni Üye
18 Eyl 2020
1
40
uygulamayi telefona kurup widi özelligi ile kullanmaniz mümkün
Merhaba, hilevel tv de youtube,netflix gibi uygulamaları telefondan tv ye yönlendirebiliyorum lakin prime video da olmuyor.smart tv de uygulaması olmadığı için mi diyeceğim ama bildiğimkadarı ile netflix uygulaması da yok onu nasıl yönlendiriyorum da prime video yönlenmiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt