Önemli Vestel Ve Üretimleri Panel Yazılımları Talep Başlığı

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,468
73
45ac6ca765d854410.jpg
Google translate:
TV'nizdeki kombinasyon için hiçbir şeyim yok.

R Çevrimdışı

ram shrestha

Yeni Üye
27 Tem 2022
4
48
my vestel 17mb110 board use toshiba 49L3653db to
is my tv problem autorestart appear toshiba and restart continue
how to fix it ,please help

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,468
73
my vestel 17mb110 board use toshiba 49L3653db to
is my tv problem autorestart appear toshiba and restart continue
how to fix it ,please help
Toshiba no longer offers software for users. You can use other software from another TV that uses the same motherboard and the same panel. For help I need the panel code (VES490xxxxxx).
You posted in the wrong area.

A Çevrimdışı

ahmet0244

Yeni Üye
12 Ara 2021
3
37
Panel profile:
Merhabalar “yokoono” vermiş olduğun yazılımın yükleme talimatı var mı. Ben pk klasörü yöntemi ile yükledim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz. Tv panelindeki sorun görseldeki gibi çizgiler ve titremeler mevcut. Yazılımdan olabilir diye düşünüyorum. Yazılımdan değilse sorun nedir sizce tavsiyeforum üyeleri. Cuf mu
t-con mu anakart mı. Teşekkürler.

4DBA546F-0751-4655-A703-1F3E8DC9AFA7.jpg

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,468
73
Merhabalar “yokoono” vermiş olduğun yazılımın yükleme talimatı var mı. Ben pk klasörü yöntemi ile yükledim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz. Tv panelindeki sorun görseldeki gibi çizgiler ve titremeler mevcut. Yazılımdan olabilir diye düşünüyorum. Yazılımdan değilse sorun nedir sizce tavsiyeforum üyeleri. Cuf mu
t-con mu anakart mı. Teşekkürler.

4DBA546F-0751-4655-A703-1F3E8DC9AFA7.jpg
MB9X ailesi için;
Rar dosyasından çıkarılmış iki ana unsur, FAT32 olarak formatlanmış bellek içerisine pq isimli bir klasör ile yerleştirilir
PQ isimli klasör içerisindeki yazılımlara sahip bellek TV ye takılır
TV nin uzaktan kumandası aracılığı ile MENU 4725 tuşlanarak Servis menüsüne girilir
En altta bulunan USB OPERATİONS bölümüne gelinir ve OK tuşuna basılır
Ekranda çok kısa süreli olarak (dosya çok küçük olduğu için yükleme anlık olur) LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazısı gelir ve gider
TV kumandasından stby tuşuna basarak tv kapatılır
TV yeniden açıldığında ekran düzelmiş olur
(Bazı istisna durumlarda Profile dosyalarında olduğu gibi TV yi kapattıktan sonra fişi çekip, stby ışığı sönene kadar beklemeniz gerekebilir.)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji core yazılım var mı hocam

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
Hocam nasıl yükleyebiliriz bu full yazılımı core değilde full yazılımı şu ses sorununu çözmem lazım orjinal ses dosyasını yüklemem lazım dosalar bin uzantılı ama şifreli çözülmüyor.

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

ram shrestha

Yeni Üye
27 Tem 2022
4
48
Toshiba no longer offers software for users. You can use other software from another TV that uses the same motherboard and the same panel. For help I need the panel code (VES490xxxxxx).
You posted in th

thank you sir
my tv panel is=ves490UNDL_2D_N11

You posted in the wrong area.
thank you sir
my tv panel is=ves490UNDL_2D_N11

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt