VESTEL USB 'DEN KANAL YÜKLEME-YEDEK ALMA RESİMLİ ANLATIM

O Çevrimdışı

omerr1

Yeni Üye
20 Tem 2021
2
22
F fikoloji Kanal listesini yükledim içinde oynama yaptım bazı kanalları sildim kendi kafama göre ayarladım lakin televizyona atmaya çalıştığım zaman sdx dosyası yükleyin diye hata alıyorum acaba sorun nedir dosya uzantısına baktım .sdx olarak gözüküyor kaç kere sildim geri yükledim usb sürücüsünü fat32 olarak 3 kez biçimlendirdim ama hala aynı bilginiz var mı ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
F fikoloji Kanal listesini yükledim içinde oynama yaptım bazı kanalları sildim kendi kafama göre ayarladım lakin televizyona atmaya çalıştığım zaman sdx dosyası yükleyin diye hata alıyorum acaba sorun nedir dosya uzantısına baktım .sdx olarak gözüküyor kaç kere sildim geri yükledim usb sürücüsünü fat32 olarak 3 kez biçimlendirdim ama hala aynı bilginiz var mı ?
Güncel kanal dosyası link

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
By_Trol By_Trol a ek olarak;
1- Ne ile düzenledin sdx dosyasını
2- Attığın usbden bir foto alıp yükle bakalım,acaba nerede hata yapılmış görelim,
Ben 1gb-16gb arası usb belleklerle yükleme yapabiliyorum kendi tvmde,32 gb bellek ile bazen sıkıntı oluyor,ama çok eski 128mblik belleğim var,artık kanal listesini onunla atıyorum,yani bazen bellek seçebiliyor :)

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
554
55
Ben geçen gün 32Gb flash bellek ile kanal listemi 1 saniyede yükledim. Ya sizin kullandığınız bellekte sorun var, ya da oluşturduğunuz dosyada.

M Çevrimdışı

merkez7000

Yeni Üye
15 Mar 2024
16
39
Vestel android tv'ler de de smart tv de olduğu gibi kanal listesini usb ye yedek alıp daha sonra tekrar tv ye geri yükleyebiliyor muyuz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt