Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,946
Finlux yazılım lazım

IMG_20240503_145715.jpg
Tv'nin neyi var bir zahmet onuda yazsanız.

X Çevrimdışı

xlxxx

Yasaklı Üye
3 May 2024
1
35
selam hocam benımkı mb140 ve 0 kodu ıle başlıyor ve carbon
sorun ise tvyi açıyorum vestel yazısı gelıyor gıdıyor gelıyor gıdıyor sonra tv kapanıyor flaş ile yazılım yukleyıp çözenler olmuş yazılım arıyorum

sorun ise tvyi açıyorum vestel yazısı gelıyor gıdıyor gelıyor gıdıyor sonra tv kapanıyor flaş ile yazılım yukleyıp çözenler olmuş yazılım arıyorum

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,710

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,710
Hocam ilk açılışta normal bir şekilde açılıyor ve görünür şekilde "REGAL" yazıyor. Sonrasında ise "Standby" ışığı sönüyor. Arka kapaktaki havalandırmadan bakınca herhangi bir ışık görünmüyor.
Şuanda TV'yi açtığımda "REGAL" yazıyor ve karanlık ekran oluyor "Standby" ışığı sönük şekilde duruyor. Fakat arka planda TV çalışıyor hafif bir şekilde arka plan görünüyor. Resim de eklediğim gibi dikkatli bakarsanız "Hoş geldiniz" şeklinde kurulum ekranının açık olduğu görülecektir. Yazılım yüklemeden önce geceleri hafif ışık vardı ve seste geliyordu.

WhatsApp-Image-2024-05-03-at-14.39.42.jpg
Arızanın beslemeden ve ledlerden olabileceğini yazmıştım fiyat konusunu bulunduğunuz şehirdeki servisten veya elektronikçilerden öğrenebilirsiniz.

U Çevrimdışı

Ukuchuwu

Yeni Üye
1 May 2024
2
23
iyi akşamlar
hi levelin 32HL530 model televizyonum artık açılmıyor kumandadan açmaya çalıştığımızda aç kapa ışığı yanıp sönüyor ses ve görüntü gelmiyor. tv duvara monte maalesef seri no yu bilmiyorum. değişen yok.

E Çevrimdışı

Enyalios

Yeni Üye
3 May 2024
2
35
merhaba adem bey , tv vestel 40fb5050 MB140 V-0 tvyi actıgımızda vestel yazısı gelıyor ve gerı gıdıyor sonra bırdaha gelıyor ve gerı gıdıyor daha sonra kapanıyor bu sorunla karsılasanlara baktım yazılım yuklemıs ve duzelmıs ne önerirsiniz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,946
iyi akşamlar
hi levelin 32HL530 model televizyonum artık açılmıyor kumandadan açmaya çalıştığımızda aç kapa ışığı yanıp sönüyor ses ve görüntü gelmiyor. tv duvara monte maalesef seri no yu bilmiyorum. değişen yok.
merhaba adem bey , tv vestel 40fb5050 MB140 V-0 tvyi actıgımızda vestel yazısı gelıyor ve gerı gıdıyor sonra bırdaha gelıyor ve gerı gıdıyor daha sonra kapanıyor bu sorunla karsılasanlara baktım yazılım yuklemıs ve duzelmıs ne önerirsiniz
seri no olmadan yardımcı olamayız.

Geri
Üst Alt