F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
WhatsApp-Image-2021-02-24-at-09.18.19d792410d0c793069.jpg

panel ters gösteriyor tv tamir görmedi kırmızı ışık yanıp sönüyor ve açılmıyordu 140mb olan yazılımı attım açıldı fakat ters gösteriyor bunu düzelten panel yazılımı lazım acil yukarıda verilen panel yazılımları içinde yok PNL23396931 şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkürler

Panelin hangi koda sahip olduğunu biliyor musunuz (VES400 ?????)?.

M Çevrimdışı

Mali96

Yeni Üye
22 Şub 2021
10
28
Ilginize emeginize cok tesekkur ederim.
Bu SEG TV de Sharp com tr den bir mb 60 yuklemistim usbden:Tv Run Time sifirlanmisti fakat ayni yine monitordu uhf-vhf almio vb...
Bunun gibi LGTV nin tv run time ini sifirlamam mumkunmu?
LG tv nin sitesinden son surumu indirip kurmaya calistim ayni oldugu icin olmadi...
Kisacasi bu LGTV nin Tv Run Time dakikalarini nasil sifirlayabilirim cunku eski bir tv bence belirli bir dakikadan sonra arizaya gecio ve tv atilio acaba bu runtime i sifirlarsam arizalanmasini ortadan kaldirabilirmiyim anlaminda soruorum tesekkurler.Yada saatini yanlis yaptim ise yararmi?
Cok tesekkur edrim

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
226
40
Dostlar merhaba Jvc LT-49VU73T için en son yazılımı rica edebilir miyim saygı ve sevgiler

IMG_20210224_195747.jpg

rakkas19 Çevrimdışı

rakkas19

Yeni Üye
23 Şub 2021
5
29
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
hocam bu yazılımla çözemedim size ricam başka bir yazılım varsa paylaşabilirmisiniz

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
226
40
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Sevgili arkadaşlar bu yazılım 2017 senesine ait olduğu görüldü bunun anakartı mb130e olarak biliyoruz tv'nin menüsünde ve sisteminde hiçbir değişiklik olmadı 2018'de BİM'den alınan bu TV çıktığı yazılım ile duruyor az önceki gönderdiğiniz yazılımı yükledik 2018'deki satın aldığımız sistemin aynısı değişen hiçbir şey olmadı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Sevgili arkadaşlar bu yazılım 2017 senesine ait olduğu görüldü bunun anakartı mb130e olarak biliyoruz tv'nin menüsünde ve sisteminde hiçbir değişiklik olmadı 2018'de BİM'den alınan bu TV çıktığı yazılım ile duruyor az önceki gönderdiğiniz yazılımı yükledik 2018'deki satın aldığımız sistemin aynısı değişen hiçbir şey olmadı
Tekrar servis menü resmi ekler misin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
hocam inanın utanıyorum yaarken ama ekranda vestel yazısı geliyor biranda hemen geri gidiyor :(son yazılımda işe yaramadı
Utanılacak bir durum yok yazılımı zipten çıkardınız mı? Flash bellekte sadece bin uzantılı beyaz dosya olacak varsa farklı flash bellek deneyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri