Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
hocam benim tv ye bir çözüm yöntemi yok heralde:affet
Yani buradan elimden bir şey gelmiyor değerli kardeşim.

Rardaki dosyayı çkartıp klasörsüz olarak belleğe yerleştirdiyseniz, Belleğinizin veri aktarım hızı yüksek ise, bellek takılıyken kumandanın OK tuşuna basılı tutup fii taktıysanız, bunlara rağmen yükleme yapmıyorsa bu koşullarda başka bir şey gelmiyor elimizden :ok

K Çevrimdışı

kuzgun28

Yeni Üye
19 May 2018
9
34
sizce sıkıntı anakarttamıdır servismi mantıklı yoksa anakart alıp taksam 180 tl internette

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Tabi biz öyle diyoruz ancak ya anakart değil de besleme kartı arızalı ise?
Ya sizin kurtaramadığınızı servis kurtarırsa?
Belki de sadece stby smps çalışıyordur da ana smps çalışmıyordur? O zaman daha ucuza çıkar tv.
Benim görüşüm uzman kontroünden yana, yine de karar sizin elbette :ok

I Çevrimdışı

ibrahimurfali

Yeni Üye
19 May 2018
7
41
Satıcıya ne kadar güvendiğinize göre değişir.

Revizyon ürün konusunda benim güvensizliğim ürüne değil satıcılara oluyor zira ne koşullarla veya ne şartlarla aldıklarını bilmdiğimiz için ileride olası bir sorunda ne ile karşılaşacağınız da belli olmuyor.

Resmi olarak 2 yıl garantili dersiniz doğrudur garantilidir ancak olası bir yedek parça yokluğunda Standart ürünlerde olduğu gibi birebir değişim garantisini kurum verecek mi bakalım?

Ürün değişimi yrine ücret iadesi yapmaya kalktıklarında kullanım bedeli de kestikleri için 2 sene önce ödediğiniz para o dönemin koşullarına göre yeni bir tv alamayacak şekilde kuş gibi kalıyor.

Örnek veriyorum siz bu gün 55ABC123 model tv yi 2000TL ye aldınız. Ödemeyi de TL bazında yaptınız. aradan 22 ay geçti ve tv panel bozuldu, firma dedi ki yedek parç astoklarda yok, ürün üst modeli ile değişimi için ya şu kadar fark ödeyin ya da size ücret iadesi yapalım. Siz ücret iadesi istediniz diyelim. 2 sene önce dolar 4.45 idi, aradan iki sene geçti dolar oldu 6 tl (Bu hızla olur :kiskis) siz tl olarak 2.000tl ödediniz kurum size kullanım payı kesip 1600TL geri ödedi, iki sene önce 2.000TL olan tv ortalama olarak 2.000 / 4.45 = 450USD diyelim. 2 sene önce 4.55 den 450usd eden tv 2 sene sonra 450 x 6 = 2700TL olmuş.

Sizin para 2.000Tl de kaldı aynı emsalde bir tv için, üstüne bir de kesintiniz oldu 1600TL kaldı elinizde. Şimdi aradaki farkı kim kapatacak?

Devletin ysalarına göre kurum üstüne düşeni yapmış, Kurumda sorun yok, Satıcı üstüne düşeni yapmış satıcıda sorun yok, İyi de sizin evde de TV yok, nasıl olacak?

Evet belki kara senaryo yaptım bilerek lakin günlük hayatımızda karşılaştığımız durumlar bunlar.

Bu koşullarda ısrarla UZUN GARANTİ diye ısrar etmemin sebebi, sizlerin, bizlerin daha uzun süre güvenilir bir şemsiye altında olmasını istemeden kaynaklanmaktadır.

Teknik olarak alabilirsiniz sorun yok, Ancak uygulamada sorun olacağı aşikar :ok

8900-jpg8be663b8ccccaf76.jpg

ÜRÜN PANELİ VE ANAKARTI NEDİR ACABA

S Çevrimdışı

sasha2809

Yeni Üye
29 Nis 2018
27
39
телевизор HITACHI 32hb4t61 sn: 7960681 700215, и что совсем нечего придумать по поводу программного обеспечения.

Geri
Üst Alt