E Çevrimdışı

Emrhnkr

Yeni Üye
26 May 2018
33
31
Adem Helvacı Ado hocam tekrar rahatsiz ediyorum ama. Verdiginiz full yazilimda yüklenmedi tvye. Cekirdek yazilimida denemiştim oda Olmadi. Yukleme bölümünde tarif ettiklerinizi denedim, fisi cekip usbyi takiyorum fisi taktiktan sonra ok tusuna basili tutuyorum lamba seri bi sekilde yanip sonuyor lakin yazilimi hic bir sekilde yuklemiyor tv oldugu sekilde tekrar aciliyor. Bu konuda da bana yardimci olabilir misin? Acaba bende mi bi sorun var yoksa tvden mi kaynaklaniyor ?

Waggish Çevrimdışı

Waggish

Yeni Üye
18 Eki 2017
34
Eyvallah kardeşim :ok

Adem abi RAR’dan çıkan bu 4 dosyayı USB’ye atıp işleme devam ediyoruz yanlışsam düzelt abi

nwSYe.jpg

E Çevrimdışı

Emrhnkr

Yeni Üye
26 May 2018
33
31
Adem Helvacı Ado hocam tekrar rahatsiz ediyorum ama. Verdiginiz full yazilimda yüklenmedi tvye. Cekirdek yazilimida denemiştim oda Olmadi. Yukleme bölümünde tarif ettiklerinizi denedim, fisi cekip usbyi takiyorum fisi taktiktan sonra ok tusuna basili tutuyorum lamba seri bi sekilde yanip sonuyor lakin yazilimi hic bir sekilde yuklemiyor tv oldugu sekilde tekrar aciliyor. Bu konuda da bana yardimci olabilir misin? Acaba bende mi bi sorun var yoksa tvden mi kaynaklaniyor ?
Waggish Waggish kardesim bu konu ile de ilgilenebilir misin ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Eğer boota geçip de yazılımı ykleyemiyorsa bu noktadansonrasına anlatım ile çözüm bulabilirmiyiz bilemiyorum :alala

İsterseniz bir de fabrika ayarlarına dönüp daha sonra deneyin.

C Çevrimdışı

cemonur

Yeni Üye
2 Haz 2018
13
35
İyi günler @Ado üstad bugün evdeki 24" seg tv ye babamın gazına gelip yazılım yükledik şuan tv açılmamakta. Tvden kontrol ettiğimde mb95s yazmaktaydı forumdaki dosyayı yükleyip güncelleme yaptım ancak seg yazısı gelip standby ışığı sürekli yanıp sönüyor ve açılmıyor. Seri numasınıda paylaşıcaktım ancak tvnin arkasındaki etikette sökülmüş ne yapacağım bilmiyorum

Geri
Üst Alt