S Çevrimdışı

sadrigenc

Yeni Üye
23 Haz 2018
8
54
-Üstad,
Bu TV nin de yazılımı gerek. Yüklerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

SEG-39.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
-Üstad,
Bu TV nin de yazılımı gerek. Yüklerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

SEG-39.jpg
mb82 kurtarma

A Çevrimdışı

Ato11

Yeni Üye
24 Kas 2020
2
40
Evet çalısıyor ama internet menü ara yüzü kayıp oldu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Smart özelliği kayboldu derken :alala ,Tv çalışıyor mu?
Evet

Tv smart tuşuna basinca smart arayüz ekrana gelmiyor dolayısıyla kullanamıyorum yazılım atılsa fayda ederim bilgili arkadaslara ricam

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Evet çalısıyor ama internet menü ara yüzü kayıp oldu

Evet

Tv smart tuşuna basinca smart arayüz ekrana gelmiyor dolayısıyla kullanamıyorum yazılım atılsa fayda ederim bilgili arkadaslara ricam
Aslında bilerek "TV Çalışıyor mu" yazdım ,çünkü kartın MB95M ,en riskli kartlardan birisidir,en ufak bir elektrik dalgalanmasında cihaz çabuk çöker ,geri getirmek için epey uğraşırsın ,zor yazılım bulunan bir karttır üstelik .Bu yüzden tv çalışıyorsa bence yazılım işine hiç girme,zaten çok eski kartlar arasına girdi ,elindeki tvden de olma ,en iyisi ucuz yollu bir android alman bence :ok

S Çevrimdışı

serkan20150

Yeni Üye
9 Haz 2020
5
20
Tv yi ilk aldigimizda 3 aylik netflix kampanyasi vardi markete eklemedik ve güncelleme iyi birseydir diye güncelleme yapmistik sonrasinda netflix marketden birdaha görünmedi bunun üzerine netflix cekirdek yazilimlarini forumdan alarak yükledim.v2.45 netflix ki zaten onu yüklediğiniz için menü de var. Forumdaki false true lar hepsini denedim.

Evet var ama açmıyor
Hocam şuan netflix açılıyor mu sizde

M Çevrimdışı

Mesut579

Yeni Üye
26 Kas 2020
3
23
IMG_20201126_082858.jpg

Selamun aleyküm dün akşam sorunsuz çalışan tvyi bugün açmaya çalıştığımda ışığı yanıp sönüyor + vestel logosu da sürekli gidip geliyor ama tv açılmıyor ne yapabilirim şimdiden teşekkür ederim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
B Çevrimdışı

blade53

Yeni Üye
26 Kas 2020
1
27
mb96 model seg tv var maç filan izlemek istiyorum ama hiç bir şeyi açmıyor internetten ne yapmam lazım

Geri
Üst Alt