By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bi ustam bu cihaza picasso yerine başka mb211 yazilim atabilirmiyim menü rengini beğen mıyorum ondan

Yokoono
V3 Serisi yüklenebilir. Full denemeyin.

H Çevrimdışı

hamza4kgul

Yeni Üye
19 Kas 2020
1
28
Merhaba TV'nin sadece stand by ışığı yanıyor bastığım zaman bir kere yanıp sönüp açılmıyor.. Full yazılım lazım. Yardımcı olur musunuz lütfen?

photo_2020-11-19_16-46-35.jpg

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cv1964

Yeni Üye
8 May 2018
8
59
Merhabalar Arkadaşlar,

Bilgiler ekteki resimde var olan tv için full yazılım konusunda
yardımlarınızı rica ediyorum.

F9F7722D-3A0E-43D6-88EB-157C3DC6EAFF.jpg

menü resmi

AA3B6F0A-8359-4307-BFB5-7E53EFCE40D0.jpg

D Çevrimdışı

designr

Yeni Üye
8 Şub 2018
5
arkadaşlar, yetkililer merhaba

49" MB130 V5.35.2 yüklü bir tv var. bu tvde şöyle bir sıkıntı yaşıyoruz. bluetooth hoparlör ekliyorum kullanıyorum ertesi gün tv bluetooth hoparlörü görmüyor hatta şöyle diyeyim ses menüsünde o bluetooth hoparlör arattığımız seçtiğimiz yer işlevsizleşiyor. bul diyorum bekleyiniz yazıyor boş dönüyor falan. bir önceki sürüme geri dönsem sizce çözüm olur mu ?

teşekkürler.

ekleme: umarım doğru yere yazmışımdır.

T Çevrimdışı

TanerG

Yeni Üye
19 Kas 2020
1
58
Merhabalar, Finlux MB82S anakartlı FHD televizyonum için full ve son sürüm yazılım var mıdır? Benim sürümüm PHOENIX V.0.8.4'tür. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler. Doğru yere mi yazdım bilmiyorum. Hatalı yerdeysem kusuruma bakmayınız.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
Merhabalar, Finlux MB82S anakartlı FHD televizyonum için full ve son sürüm yazılım var mıdır? Benim sürümüm PHOENIX V.0.8.4'tür. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler. Doğru yere mi yazdım bilmiyorum. Hatalı yerdeysem kusuruma bakmayınız.
Full yazılım için tv nin arka kapağındaki barkod resmini ekleyiniz ayrıca tv deki sorun nedir amaç sadece güncellemek ise güncel yazılım ile tv ye artı bir özellik gelmeyecek.

C Çevrimdışı

cv1964

Yeni Üye
8 May 2018
8
59
Yazılımsal sorun değil led bar arızasıdır.
Karanlığı belli eden normal bir görüntüye ait resim eklerseniz arızanın ne olduğu hakkında tam bilgi verilebilir.
Merhabalar,
Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkürler. Tv..bir yakınımın, fakat ilginç olan bu sabah çalıştırdığında her şeyin yolunda olduğunu söyledi.
Tekrar teşekkürler.

K Çevrimdışı

koza1989

Yeni Üye
20 Kas 2020
2
34
MErhaba Jvc televizyonda kapattıktan sonra açtık açılmıyor. fişini çekip geri taktık çalışıyor. 2 gün sonra aynı hatayı verdi kırmızı televiyonun altı öle yanıp yanıp sönüyor. Tv açılmıyor yarddımcı olabilirmisiniz ne yapmam lazım

Geri
Üst Alt