S Çevrimdışı

salperde

Yeni Üye
29 Eki 2017
10

Buradan tekrar merhaba adem bey. Vestel 39PF5025 model için gerekli yazılımı bulamadım. Hangisini yüklemem gerek.?Aynı rakamlar bşrden fazlaydı.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

salperde' Alıntı:
Buradan tekrar merhaba adem bey. Vestel 39PF5025 model için gerekli yazılımı bulamadım. Hangisini yüklemem gerek.?Aynı rakamlar bşrden fazlaydı.

Selamlar Azizim; 

Burası full yazılım konusu bu konu başlığı altrında eğer full yazılım talebiniz var ise seri numaranızı yazmanız gerekmekte.

Bunun haricinde mevcut televizyonunuzun yazılımını yükseltmek istiyorsanız TV bölümümüzdeki çekirdek yazılım konusundan faydalanabilirsiniz.

hangi yazılım olduğuna karar vermek için TV nizde MENU4725 yapıp anakartınızı öğrenip sonra ekirdek yazılım bölümündeki uygun yazılımı indirip yükleyebilirsiniz.  :ok:

H Çevrimdışı

helyhansen

Yeni Üye
29 Eki 2017
8

Ado' Alıntı:
merhaba kolay gelsin

vestel 47Pf9060 televizyonum kurulum istiyordu bende yapayım dedim ama hoşgeldiniz yazısından ileri gitmiyor garantisi bitti. yazılım atmayı düşünüyorum bi öneriniz var mı acaba
donanım aber den aldım.mailonizi

Eser Kardeşim Merhabalar;

Yolladığınız resimden seri numarası okunmuyor, buraya seri numaranızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.  :ok:

adem hocam donma sorununu uzun süre beklettikten sonra açtım ve düzeldi şu anda ise sinyal yok dıyor. benim aklıma gece eski sisteme göre saatler geri alındı televızyonun beynini karıştırmasın bu ondan bu sekılde yapmış olabılır mı daha öncede saat mevzusu varken bu sorunu yapmıştı televızyon.
SN: 7009331 300069
 menüden sistem bilgiside attım size bi yazılım yüklerim attıgınız zaman şimdiden teşekkür ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

helyhansen' Alıntı:
Ado' Alıntı:
merhaba kolay gelsin

vestel 47Pf9060 televizyonum kurulum istiyordu bende yapayım dedim ama hoşgeldiniz yazısından ileri gitmiyor garantisi bitti. yazılım atmayı düşünüyorum bi öneriniz var mı acaba
donanım aber den aldım.mailonizi

Eser Kardeşim Merhabalar;

Yolladığınız resimden seri numarası okunmuyor, buraya seri numaranızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.  :ok:

adem hocam donma sorununu uzun süre beklettikten sonra açtım ve düzeldi şu anda ise sinyal yok dıyor. benim aklıma gece eski sisteme göre saatler geri alındı televızyonun beynini karıştırmasın bu ondan bu sekılde yapmış olabılır mı daha öncede saat mevzusu varken bu sorunu yapmıştı televızyon.
 menüden sistem bilgiside attım size bi yazılım yüklerim attıgınız zaman şimdiden teşekkür ederim.

Selamlar;
yazılımınız aşağıdadır, Yükleme sonucunu paylaşmanızı rica ederim..

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

H Çevrimdışı

helyhansen

Yeni Üye
29 Eki 2017
8

Ado' Alıntı:
helyhansen' Alıntı:

Selamlar;

Adem hocam yazılım basarısız oldu tv fişini taktıgım zaman yazılım yüklemesi başlamadı.(Usb fat32 olarak biçimlendirdim) bende menu 1505 yaptım ondada software update failed yazdı.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

helyhansen' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamlar;

Adem hocam yazılım basarısız oldu tv fişini taktıgım zaman yazılım yüklemesi başlamadı.(Usb fat32 olarak biçimlendirdim) bende menu 1505 yaptım ondada software update failed yazdı.

Full yazılımlar 1505 ile yüklenmez hata vermesi normaldir.

Fişi taktığınızda kumandadan OK tuşuna basılımıydı?

Yine de olmuyorsa fabrika ayarlarına döndükten sonra yine denemenizi rica ederim.

Fabrika ayarlarına MENÜ KURULUM İLK KURULUM yönergesi ile değil, MENU4725 DİAGNOSTİC FACTORY RESET yönergesi ile dönünüz.

H Çevrimdışı

helyhansen

Yeni Üye
29 Eki 2017
8

Ado' Alıntı:
helyhansen' Alıntı:

Yine de olmuyorsa fabrika ayarlarına döndükten sonra yine denemenizi rica ederim.

Fabrika ayarlarına MENÜ KURULUM İLK KURULUM yönergesi ile değil, MENU4725 DİAGNOSTİC FACTORY RESET yönergesi ile dönünüz.

adem hocam yüklenmedi olmuyor  yüklenir gibi oluyor ama yüklenmıyor  hani led ışık bayagı bi yanıp sönuyor sonra kanal kısmına geçiyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

helyhansen' Alıntı:
Ado' Alıntı:

adem hocam yüklenmedi olmuyor  yüklenir gibi oluyor ama yüklenmıyor  hani led ışık bayagı bi yanıp sönuyor sonra kanal kısmına geçiyor

Başka bellek ile denedinizmi peki?

Bununla da olmuyorsa kullanıcı düzeyinde yapacak bir şey kalmıyor.
Bu aşamadan sonrası pro düzeyde müdahale gerekir ki bunlar da genellikle debug kartlarla vs yapılır. (Servislerde bulunur)

Geri
Üst Alt