C Çevrimdışı

cengiz47

Aktif Üye
3 Tem 2018
68
50
ustam bu yazılımdan eminmisin çünkü yazılımdan sonra tvde hiçbirşey gelemedi sadece panelde bildiğin ışık var başka hiç birşey yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kurtarma yazılımı var mı usta elinde tv de bu verdiğin yazılımdan sonra logo falan hiç bir şey gelmiyor panelde sadece ışık var

C Çevrimdışı

cengiz47

Aktif Üye
3 Tem 2018
68
50
usta ilgilendiğin için teşekkür ediyorum tv olmadı tamamıyla gitti artık yarın anakarta detaylı bakacam şimdi standby voltajı da yok yarın boş bir flasha dump dosyasını bulup yazdıktan sonra belli olur işlemcide sıkıntı yok ise tv açması lazım sizde dump dosyası varsa bana atabilirmisiniz hayırlı akşamlar

Z Çevrimdışı

zer03

Yeni Üye
2 Tem 2020
1
34
Merhabalar, Acaba resimdeki ürün için en güncel yazılımı paylaşabilirmisiniz ? Youtube zaten gitmişti ancak son günlerde Smart App de saçmalamaya başladı. Güncellersem belki toparlanabilir.

584597bb-1b07-4eb5-a2ec-9bc3e2b77654.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638

VESTEL LOGOSU açılıp kapanıyor sürekli. diğer konulardaki sürümleri yükledim ama sonuç alamadım

Buradaki yazılımı yükleyin
?

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

enes49

Yeni Üye
2 Tem 2020
16
27
Buradaki yazılımı yükleyin
?
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun
Tv nin fişini prize takın
Tv önündeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın
1-2 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir
hocam dediğiniz şekilde deniyorum ama Led lambası birer saniye aralıklarla yanıp duruyor. (hızlı hızlı yanıp sönme olmuyor) cihaz aynı şekilde Vestel logosuna gelip siyah ekranda kalıyor. kusura bakmayın yoruyorum sizide.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
hocam dediğiniz şekilde deniyorum ama Led lambası birer saniye aralıklarla yanıp duruyor. (hızlı hızlı yanıp sönme olmuyor) cihaz aynı şekilde Vestel logosuna gelip siyah ekranda kalıyor. kusura bakmayın yoruyorum sizide.
Tv nin arkasındaki barkod resmini ekler misin.

Geri
Üst Alt