F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hİ-LEVEL 55UHL950
televizyon sahibiyim tv de mb 230 anakart var güncelleme kısmına gelince yeni güncelleme göstermiyor sorunum şu youtube da uzun süre bir video izleyince tv ye dönüş yapınca uydu kanallarında ses var görüntü yok yardımcı olabilecek var mı yeni yazılım konusunda
PICASSO_QUI_V.0.43.6_Core yazılımı yüklenebilir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba arkadaşlar,

Televizyonum VESTEL 48" 48FB7300, uzun zamandır Netflix'e giremiyorum eğer girmek için uygulamayı tıklarsam televizyon kitleniyor ve son açık olan kanalın sesi arkada açık kalırken netflix yazısı ekranda kalıyor ve bu durumdan ancak telvizyonu kapatıp 1 kaç dk bekleyerek kurtulabiliyorum ama Netflix için bu bir çare değil. Core güncellemesi yapmayı denediğimde Yazılım Güncellenmesi Hazırlanıyor yazısı ekranda beliriyor ve uzun süre bu yazı ekrandan gitmiyor. Sizden ricam aşağıda bilgilerini paylaştığım Televizyonun Full yazılımını benimle paylaşmanız. Eğer varsa başka bir çözümü önerilerinize açığım ama full yazılımı uygulamak için bekliyorum.

photo_2020-04-13_04-26-10.jpg
photo_2020-04-13_04-26-22.jpg
full;

güncelleme;
2.35.36 carbon yüklenebilir.

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Hİ-LEVEL 55UHL950
televizyon sahibiyim tv de mb 230 anakart var güncelleme kısmına gelince yeni güncelleme göstermiyor sorunum şu youtube da uzun süre bir video izleyince tv ye dönüş yapınca uydu kanallarında ses var görüntü yok yardımcı olabilecek var mı yeni yazılım konusunda
Aynı sorun bendede var en son güncel sürümü kullanıyordum full yazilim ile orjinal fabrika yazılımına geri döndüm sorun hala devam ediyor YouTube veya netflixte takılınca TV döndüğümde bazı kanallarda ses var görüntü yok TV aç kapa sonrası düzeliyor yazılımla alakalı değil sanırım en son sürümde de yapıyordu çünkü

R Çevrimdışı

Rıfatt

Yeni Üye
13 Nis 2020
2
36
full;

güncelleme;
2.35.36 carbon yüklenebilir.

Sayenizde televizyonu kendine getirdik çok teşekkürler

S Çevrimdışı

Soner67

Yeni Üye
14 Nis 2020
6
34
Merhaba verdiginiz dosyalari cep telefonu uzerinden indiriyorum usbye atiyorum fakat yazilim guncellenemedi uyarisini aliyorum dosyalari telefonum acmiyor pc uzerindenmi acmam gerekiyor anlayamiyorum eger bana bu dosyalari gonderebilirseniz acik sekilde memnun olurum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba verdiginiz dosyalari cep telefonu uzerinden indiriyorum usbye atiyorum fakat yazilim guncellenemedi uyarisini aliyorum dosyalari telefonum acmiyor pc uzerindenmi acmam gerekiyor anlayamiyorum eger bana bu dosyalari gonderebilirseniz acik sekilde memnun olurum
Mb97 mb98 icin yazilim

Merhaba ben mb9
selam, sanırım mb96 ana kartınız var, güncelleem ile birşey çözemezsiniz.

cihazima yazilim yapamadim acaba telefon uzerinden indirme gerceklestirdigimden olabilirmi

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Mb97 mb98 icin yazilim

Merhaba ben mb9

cihazima yazilim yapamadim acaba telefon uzerinden indirme gerceklestirdigimden olabilirmi
Dosyaları açık gonderemiyoruz yazılımları rardan çıkarmanız gerek

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Rardan derken?telefondan nasil indirebilirim ne gerekiyor yani inat ettim onunla ugrasiyorum
Öncelikle
Buradan doğru yazılımı buluyorsunuz (ana kartiniz ne iyse o)
Menü 4725 yapıp servis menüsüne girebilirsiniz.
Sonra yazılımı indiriyorsunuz.
Sonra telefona kurduğunuz (Google play storeden) rar programı ile rar içindeki dosyayı otg kablosu ile boş bir flasbellege atıp televizyona takınız.
Menü 1505 yapıp onay verin yükleme olacaktır

S Çevrimdışı

Soner67

Yeni Üye
14 Nis 2020
6
34
Öncelikle
Buradan doğru yazılımı buluyorsunuz (ana kartiniz ne iyse o)
Menü 4725 yapıp servis menüsüne girebilirsiniz.
Sonra yazılımı indiriyorsunuz.
Sonra telefona kurduğunuz (Google play storeden) rar programı ile rar içindeki dosyayı otg kablosu ile boş bir flasbellege atıp televizyona takınız.
Menü 1505 yapıp onay verin yükleme olacaktır
Cok teşekkür ama rardan cikariyorum dosyayi yine acmiyor arsiv bozuk diyor anlamadim

Screenshot_20200414-031150.png

Geri
Üst Alt