C Çevrimdışı

cngzttk

Yeni Üye
28 Ocak 2018
21
Cvp: VESTEL Üretimi tüm ürünler için FULL yazılım talep konusu

Ado' Alıntı:
cngzttk' Alıntı:
Kolay gelsin full yazılımı servisten istesem verirlermi filmler çok titriyor bazende 10 dk sonra film kapanıyor kontrast aşırı yüksek ilk başlarda güzel geldi sonra fark ettim arka plan hep karanlık bana yardımcı olursan çok sevinirim

Servisler full yazılım vermez, yine de ikili ilişkilerinize göre durum değişken olacaktır.

Rica etsem sen bulabilirmisin uygun zamanda yükleyebilirmisin olmuyorsada yinede teşekkür ederim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

cngzttk' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Servisler full yazılım vermez, yine de ikili ilişkilerinize göre durum değişken olacaktır.

Rica etsem sen bulabilirmisin uygun zamanda yükleyebilirmisin olmuyorsada yinede teşekkür ederim

Seri numarası vermişmiydiniz bana ? :alala:

H Çevrimdışı

HGYAYLA

Yeni Üye
2 Mar 2018
3
Merhaba, Aranıza yeni katıldım, her birinizin paylaşımlarını takdir ve minnetle takip ediyorum.

Bugün servisin gelip montajını yaptığı 65UD8900 TV mi, ARC çıkış olan HDMI1 seçeneğine Samsung J5150 Sinema Sistemini bağladığımda TV sürekli sapıtmaya başladı, devamlı kapanıyor, bazen mavi ışık yanıp sönüyor, intro logo gelip geri kapanıyor. HDMI çıkarıp Dijital Outputla bağladığımda hiç bir sıkıntı olmuyor. Bunun için son yazılım aradım ama TV güncel diyor, bilmediğim bir güncelleme var mıdır yada bu problemi yaşayan var mıdır nasıl çözebilirim.

Seri Numarası: 7901827 700217

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62

HGYAYLA' Alıntı:
Merhaba, Aranıza yeni katıldım, her birinizin paylaşımlarını takdir ve minnetle takip ediyorum.

Bugün servisin gelip montajını yaptığı 65UD8900 TV mi, ARC çıkış olan HDMI1 seçeneğine Samsung J5150 Sinema Sistemini bağladığımda TV sürekli sapıtmaya başladı, devamlı kapanıyor, bazen mavi ışık yanıp sönüyor, intro logo gelip geri kapanıyor. HDMI çıkarıp Dijital Outputla bağladığımda hiç bir sıkıntı olmuyor. Bunun için son yazılım aradım ama TV güncel diyor, bilmediğim bir güncelleme var mıdır yada bu problemi yaşayan var mıdır nasıl çözebilirim.

Merhaba arkadaşım bunun için yazılıma gerek yok  menü  sistem ayarlar  daha fazla seçerek oradan CEC  olan kısmından  TV Seç sinema sistemini açacağın zaman amfi seçersin

H Çevrimdışı

HGYAYLA

Yeni Üye
2 Mar 2018
3

aözkaya' Alıntı:
HGYAYLA' Alıntı:

Merhaba arkadaşım bunun için yazılıma gerek yok  menü  sistem ayarlar  daha fazla seçerek oradan CEC  olan kısmından  TV Seç sinema sistemini açacağın zaman amfi seçersin

CEC TV aldığımda devam ediyor sorun, amfi HDMI olarak bağlı kaldığı sürece TV sapıtıyor kısacası bende anlamadım, kurcalıyorum bazen 5dk sabit duruyor sonra gene kapanıyor.

M Çevrimdışı

mustafas72

Yeni Üye
1 Mar 2018
31
Adem Bey,
Yeni aldığım 55UD8400 model, 7933356 702011 seri no'lu tv'm bazen uzaktan kumanda tutukluğu yapıyor, acaba bu sorunu full programla çözebilir miyiz? Birde bu TV'ye USBden kanal yüklemesi yapabiliyor muyuz? Şimdiden teşekkürler...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

mustafas72' Alıntı:
Adem Bey,
Yeni aldığım 55UD8400 model, 7933356 702011 seri no'lu tv'm bazen uzaktan kumanda tutukluğu yapıyor, acaba bu sorunu full programla çözebilir miyiz? Birde bu TV'ye USBden kanal yüklemesi yapabiliyor muyuz? Şimdiden teşekkürler...

Her ikisi için de cevabım EVET :ok:

Akşam ilgilenebilirim full yazılım ile :ok:

E Çevrimdışı

ermeh...

Yeni Üye
7 Kas 2017
4
Merhaba, ilgili konudaki 17MB120 2.45.101 Çekirdek yazılımı yükledikten sonra kanallar açmaz oldu. Eski kanal listesi yükledim, sıfırdan kurulum ve tarama yaptım olmadı. Türksattan sinyal almıyor. Bazı DT kanallarını -30-40 civarı- buluyor. Şifresiz 360 isimli kanalı açıyor. 
17MB120 2.45.70 çekirdek yazılıma döndüm olmadı. 17MB120-2.43.2.0  yazılıma döndüm olmadı. Yanlışlık nerede acaba? Full yazılım atmak mı gerekecek? Eğer gerekirse yazılımı verebilir misiniz Ado hocam? 49UB8300
Seri No:7763855-701896

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

mustafas72' Alıntı:
Adem Bey,

B Çevrimdışı

blackprince

Yeni Üye
4 Mar 2018
5

Merhaba ado üstadım..benim 49 ua 9400 mb 120 anakart ve sn:7614171 600075 sei nolu tvim var.2.29.11 yazılım yüklü.mümkünse buna uygun güncel yazılım atabilirmisiniz.full veye çekirdek hangisi uygunsa.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

blackprince' Alıntı:
Merhaba ado üstadım..benim 49 ua 9400 mb 120 anakart ve sn:7614171 600075 sei nolu tvim var.2.29.11 yazılım yüklü.mümkünse buna uygun güncel yazılım atabilirmisiniz.full veye çekirdek hangisi uygunsa.

Selamlar kardeşim.

Sizin anakart için yazılım seçeneği çok bu nedenle forumumuzda çekirdek yazılım konu başlığımızda ilk sayfada bu yazılımları buluop ona göre yükleme yapabilirsiniz.

Aceleniz yok ise kullanan arkadaşların yorumlarına bakıp ona göre de hangi sürümü yüklemekl isteyeceğinize karar verebilirsiniz. :ok:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt