U Çevrimdışı

Uykusuz

Yeni Üye
10 Haz 2019
11
32
Merhaba Vestel 50UD6300 4K televizyonum var ama hdr desteklemiyor yazılımla hdr yapmak mümkün müdür? İyi forumlar

A Çevrimdışı

Ayhantok

Yeni Üye
3 Şub 2020
14
34
20200203_1427019c3d1a0d733eb5c2.jpg

Kolay gelsin herkeze buna netflix uygulaması yüklenirmi

K Çevrimdışı

kkslk

Yeni Üye
3 Şub 2020
8
33
full yazılım yükleme anlatım;tıklayınız
hi level 55inch 55hl560 uydu alıcılı led tv mevcut elimde. aynı sorunlar bendede var ama çözüm bulamadım. servis bir ay önce gelip düzeltmişti ama garanti bitti ve yine aynı sorun başladı ışık yanıp sönüyor ancak ekran gelmiyor. nasıl bir yol izleyebilirim teşekürler.

S Çevrimdışı

Sekatu

Yeni Üye
2 Haz 2019
1
44
Merhabalar,
Benim evde kullandığım Seg TV'de HD kanallar göstermiyor. Yazılımı güncellersek düzelir mi... Seri No ve Versiyon bilgilerini paylaştım. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

IMG_20200204_002312.jpg
IMG_20200204_002353.jpg

K Çevrimdışı

kkslk

Yeni Üye
3 Şub 2020
8
33
Başka konularda da yazdınmı bilmiyorum ama sanırım olayı tam anlatamamışsın galiba :)
Sorun çözüldümü acaba :alala
Olay su sekilde bundan 2 ay önce televizyon actıgımda acılmadı sadece kırmızı ışık yanıyor televizyon kendini açmaya calışıyor yaklasık 30sn felan sonra geri kapanıyor. servisi aradım geldiler anakart degişecek felan dediler ama televizyonu almadan gittiler. yaklasık 3 gün sonra tekrar gelip format vari bişey deniyecegiz demişler ben işteydim bu arada olursa bu sekilde olmazsa eger kartı degiştiricez demişler ve televizyon format mı güncelleme mi artık neyse ondan sonra calışmış. Konu burda başlıyor tam olarak garantisi bitti tv nin ve bugun eve geldiğimde televizyonun yine aynı sekilde kendini korumaya aldıgını gördüm açmaya calısıyor ama acamıyor. forumda böyle bi konu bulamadım ama yazılımla alakalıdır diye düşünüp buraya yazdım. Çözümedi suan beklemedeyim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,630
64
Olay su sekilde bundan 2 ay önce televizyon actıgımda acılmadı sadece kırmızı ışık yanıyor televizyon kendini açmaya calışıyor yaklasık 30sn felan sonra geri kapanıyor. servisi aradım geldiler anakart degişecek felan dediler ama televizyonu almadan gittiler. yaklasık 3 gün sonra tekrar gelip format vari bişey deniyecegiz demişler ben işteydim bu arada olursa bu sekilde olmazsa eger kartı degiştiricez demişler ve televizyon format mı güncelleme mi artık neyse ondan sonra calışmış. Konu burda başlıyor tam olarak garantisi bitti tv nin ve bugun eve geldiğimde televizyonun yine aynı sekilde kendini korumaya aldıgını gördüm açmaya calısıyor ama acamıyor. forumda böyle bi konu bulamadım ama yazılımla alakalıdır diye düşünüp buraya yazdım. Çözümedi suan beklemedeyim :)
Şimdi oldu işte :)
Tvnin arkasındaki barkod fotoğrafını rakamlar okunaklı olarak çekip burada yayınlarsan dostlarım F fikoloji ve TEKNOwest TEKNOWEST hatta By_Trol By_Trol yazılım konusunda yardımcı olurlar ,yani tvnin modeli ile yazılım verilemz ,seri numarasına göre verilir :ok

Geri
Üst Alt