F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
:hihi :mutlu:cak
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

( 0 ) .49.11.0 versiyonu 0 dan yukarı çıkarmak istisyorum F [USER=3553]@fikoloji hocam :):cak:mutlu:hihi:hihi
En güncel sürüm burada 1 çıkmaz 0 da devam

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
F fikoloji bey peki o zaman v.0 versiyona devam

son bir sorum daha F fikoloji bey televizyonumun Uİ teması bulanık ve yazılar buyuk gibi sanki 1080p degil gibi

tema canlı degil 1080p cözünürlük gibi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji bey peki o zaman v.0 versiyona devam

son bir sorum daha F fikoloji bey televizyonumun Uİ teması bulanık ve yazılar buyuk gibi sanki 1080p degil gibi

tema canlı degil 1080p cözünürlük gibi
düşük segment bi tv ve yazılımsal tv yi zorlamamak için menüler biraz düşük kalabilir.
hd yayında yayıncı kuruluş ne kadar kaliteli yayın verirse o kadar kalite alır

D Çevrimdışı

demircanuzer

Yeni Üye
1 Şub 2020
4
34
Merhaba hocam. Vestel smart tv kullanıyorum. Markette vebw falan yok market yok yani. Uygulama - yazılım sürümü v1.0.3b olarak gösteriyor.
Güncellemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz? nerden indirebilirim.
Servis ekranını atıyorum:
F fikoloji

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba hocam. Vestel smart tv kullanıyorum. Markette vebw falan yok market yok yani. Uygulama - yazılım sürümü v1.0.3b olarak gösteriyor.
F fikoloji
Mb90 ana kart var ve ilk çıkan smart televizyon, yanlış anlamanı istemem ama işin özeti şu anki teknoloji de tarihi eser demek yanlış olmaz.
Cok düşük bir ram ve işlemci mevcut. Çalıştığı sürece kesinlikle yazılım denemeyiniz. Forumumuzda mb97 altına desteğimiz yok,
En stabil çözüm ise android box cihazı almanızdır.
Forumda konuları mevcut alırsan güzel birşekilde duacı olacağını biliyorum ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji
Bu arada daha yeni gelmişsiniz, hoş geldiniz foruma
Selamlarımızı sunarız.

D Çevrimdışı

demircanuzer

Yeni Üye
1 Şub 2020
4
34
Mb90 ana kart var ve ilk çıkan smart televizyon, yanlış anlamanı istemem ama işin özeti şu anki teknoloji de tarihi eser demek yanlış olmaz.
Cok düşük bir ram ve işlemci mevcut. Çalıştığı sürece kesinlikle yazılım denemeyiniz. Forumumuzda mb97 altına desteğimiz yok,
En stabil çözüm ise android box cihazı almanızdır.
Forumda konuları mevcut alırsan güzel birşekilde duacı olacağını biliyorum ?
Evet hocam, valla üzüldüm eski bir tv biliyorum zaten kasmalarından belli :) vestel mhizmetlerinden dosya talep ettim gönderirlerse sizlerlede paylaşırım tecrübelerimi ve dosyayı. Benimde küçükte olsa bir ümidim vardı ama kaybettim :)
Xiomi box çok uçtu fiyat olarak uygun fiyata önerebileceğiniz box varmıdır sadece ip tv kullanılacak.

Birde hocam bizim sürüm baya eski en azından store uygulaması varmış araştırdım bu modeli kullananlarda belki ip tv çalıştırır diye düşündüm...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet hocam, valla üzüldüm eski bir tv biliyorum zaten kasmalarından belli :) vestel mhizmetlerinden dosya talep ettim gönderirlerse sizlerlede paylaşırım tecrübelerimi ve dosyayı. Benimde küçükte olsa bir ümidim vardı ama kaybettim :)
Xiomi box çok uçtu fiyat olarak uygun fiyata önerebileceğiniz box varmıdır sadece ip tv kullanılacak.

Birde hocam bizim sürüm baya eski en azından store uygulaması varmış araştırdım bu modeli kullananlarda belki ip tv çalıştırır diye düşündüm...
Yani yazılım bizde de mevcut bulunur elbet ama forum yönetim ve adminler bu tip cihazlarda çökme nedeni ile şikayet aldıkları ve bu şikayet edenlerin hepsi kendini değil forumu sorumlu tuttuğu için uzulmektedirler.

Yukarıda paylaştığım linkte bir sürü ana kart modeli eskisinden tutun yenisine kadar mevcut, stabil ise tutmaya devam ediyoruz ama mb90 ne yazikki paylaşamiyoruz. Umarım vestelden gelir ve işiniz çözülür.
Android box dediğiniz gibi biraz pahalı ama içinizi her gün sıkan bu TV yi çöpe atıp 3000 TL ye yeni bir TV almaktansa 500 TL ye işimi çözecek bir box cihazı almak daha mantıklı ☺️

D Çevrimdışı

demircanuzer

Yeni Üye
1 Şub 2020
4
34
Yani yazılım bizde de mevcut bulunur elbet ama forum yönetim ve adminler bu tip cihazlarda çökme nedeni ile şikayet aldıkları ve bu şikayet edenlerin hepsi kendini değil forumu sorumlu tuttuğu için uzulmektedirler.

Yukarıda paylaştığım linkte bir sürü ana kart modeli eskisinden tutun yenisine kadar mevcut, stabil ise tutmaya devam ediyoruz ama mb90 ne yazikki paylaşamiyoruz. Umarım vestelden gelir ve işiniz çözülür.
Android box dediğiniz gibi biraz pahalı ama içinizi her gün sıkan bu TV yi çöpe atıp 3000 TL ye yeni bir TV almaktansa 500 TL ye işimi çözecek bir box cihazı almak daha mantıklı ☺
Yazılım atsakta kurtarma şansımız yok yani hocam

A Çevrimdışı

Ayhan5334

Yeni Üye
2 Şub 2020
3
28
Merhabalar bugün fınlux marka tv ye USB ile yazılım yükseltme yapalım dedik yüklemeyi sizin resimlerde anlattığınız gibi yaptık yükledik fakat tv bir daha açılmadı sadece küçük kırmızı ışığı yanıyor o kadar. Hocam sorum tv çöp mü oldu kolay gelsin

Geri
Üst Alt